Premiera filmu z XIII Urodzin klubu Ekwador.

известные картины и новости из мира искусства

 

Przed zbliżającą się kolejną edycją imprezy Back To Old Night, która już 24 kwietnia, prezentujemy Wam oficjalny film z XIII Urodzin klubu Ekwador, które odbyły się 12 lutego.

http://4clubbers.tv/video-relacje/wpis/30/13-urodziny--ekwador

Na imprezie zagrali tacy artyści jak ANDY MOOR, Mike Shiver, Ben Nicky. Impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i frekwencja w klubie dopisała w stu procentach.  Na filmie możecie zobaczyć zagranicznych gości, krótkie wywiady, relacje oraz to wszystko co działo się tego wspaniałego wieczoru.

Już dziś zapraszamy wszystkich spragnionych tych muzycznych sztosów które niegdyś królowały na parkietach Ekwadoru na pierwszą w tym roku edycję Back To Old Night  - 24 Kwietnia w Święta Wielkanocne. Jak już się utarło powiedzenia „ tego wieczoru stary Ekwador powraca”. Gwiazdą główną będzie nie kto inny jak twórca i realizator słynnej Berlińskiej parady – Loveparade.

Tuż po nim pod koniec Maja a dokładnie 28.05 , 11 edycja najsłynniejszej i najbardziej upragnionej imprezy w tym miejscu czyli Amsterdam Dance Mission na której pojawią się Agnelli & Nelson – długo oczekiwani w Polsce,Ernesto vs Bastian, Ron van den Beuken,Mac & Taylor,Setrise a do tego wielu polskich artystów.

Odwiedzajcie profil klubu Ekwador na Facebook-u  http://www.facebook.com/EkwadorClub , tam do wygrania wejściówki oraz mnóstwo cennych i ciekawych informacji.

Do zobaczenia na najbliższych wydarzeniach w Ekwadorze.