Beats For Love - ostatni dzień przedsprzedaży biletów

известные картины и новости из мира искусства

Jeszcze tylko dziś (28 czerwca) do końca dnia można kupować bilety na czeski festiwal Beats For Love w polskiej przedsprzedaży! Wejściówki trzeba zamówić do północy, aby zdążyły dotrzeć do właścicieli na czas przed startem imprezy. Czterodniowe karnety, bilety campingowe oraz parkingowe dostępne są na www.joyStore.pl/B4L.

Od 5 do 8 lipca na niezwykłym, postindustrialnym terenie czeskiej Ostrawy zobaczymy na żywo Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Headhunterz, Dope D.O.D., Zatox, Miss K8, Dirtyphonics, N.O.H.A., Ragga Twins, Zardonic czy Richard Durand – to tylko część artystów, którzy staną za deckami podczas tegorocznej edycji!


Główną sceną Beats For Love 2017 zawładną między innymi cenieni artyści z Wysp Brytyjskich - ikona big beatu Fatboy Slim, duet Chase & Status, producenci i DJ-e Wilkinson, Sigala, danny byrd, Sonny Wharton czy też przedstawiciele nurtu reggae: General Levy, Ragga Twins i Deadly Hunta. Silny skład przybędzie do Ostrawy z Holandii – na festiwalu pojawią się Dope D.O.D., Headhunterz, Richad Durand, Kill The Buzz, Artento Divini i Estiva. Nie zabraknie także naszej rodzimej reprezentacji! Polskie brzmienia zaprezentuje Junior Stress wraz z Selekta Sound, King & Krakowski oraz Kosay. Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie – od drum and bassu, przez house, trance, techno i breakbeat, aż po reggae, electroswing czy psytrance.

Beats For Love to festiwal muzyki dance, który odbywa się na terenie przemysłowych obiektów wpisanych na listę narodowych zabytków kultury. Dolní Vítkovice to obszar pełen fabrycznych scenerii, będący niesamowitą oprawą dla rozbrzmiewającej tam muzyki. Całość tworzy unikalną, fascynującą i nieco zaczarowaną atmosferę. Życie tutaj toczy się w swoim niewymuszonym tempie, a okoliczności sprzyjają fantastycznej zabawie.

Więcej informacji i najświeższe ogłoszenia znajdziecie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/386900791669343/

Beats For Love

GDZIE: Dolní Vítkovice, Ostrava (Czechy)

KIEDY: 5-8 lipca 2017 (środa-sobota)

FB: www.fb.com/Beats.For.Love.Poland

BILETY: www.joyStore.pl/B4L

EVENT: bit.ly/B4L-2017-PL