Bl3nd, Alex M.O.R.P.H, Sikdope, Vinai, Afrojack w ten weekend w Polsce!

известные картины и новости из мира искусства

Mimo kiepskiej pogody za oknem w Polsce zapowiada się bardzo ciekawy weekend pod względem gwiazd które odwiedzą nasz kraj: Bl3nd, Vinai, Sikdope oraz wisienka na torcie Afrojack!

Na początek DJ BL3ND który wystąpi w Toruniu na Omenland Festival już dzisiaj!

W wieku 18 lat, w 2010 roku, zajął już niemal każdy klub w Los Angeles, dając energiczne występy. Początek jednak nie był łatwy. Zaczynał grać w wieku 15 lat na lokalnych przyjęciach urodzinowych, szkolnych czy na weselach. Robił to przez trzy lata, zanim dostał szansę zagrania na imprezach.

Artyści, którzy stanowili inspirację dla młodego Dja to The Bloody Beetroots, Afrojack, Swedish House Mafia, Showtek i Tiësto. Jak widać, wybierał artystów z różnych gatunków muzyki elektronicznej a to dlatego, że są to style muzyczne, którymi był zainspirowany najbardziej.

Maska, którą nosi do dziś, pojawiła się, gdy zaczął robić swoje pierwsze filmy na Youtube. Nie chciał, aby ludzie wiedzieli, kim jest, więc ukrywał się za nią. Co ciekawe, znalazł tę maskę w alejce obok swojego domu.


Dzisiaj Ostrowiec Świetokrzyski odwiedzi Alex M.O.R.P.H.

Alexander Mieling - Obecny na największych światowych eventach, z imponującym dorobkiem uznawanych i lubianych produkcji, Alex M.O.R.P.H. jest jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance na świecie.

Zrobił remixy ponad 70 utworów najbardziej znanych producentów oraz wydał 30 własnych produkcji, niejednokrotnie współpracując z takimi gwiazdami jak Paul van Dyk, Armin van Buuren czy Above & Beyond.

Alex zawsze stara się działać wielokierunkowo.
Prowadzi znany program radiowy HeavensGate. Razem z Woody van Eyden tworzy legendarny projekt Back2Back, których występy na długo zapadają w pamięć publiczności. Ich wspólne produkcje podbijają serca fanów na całym świecie, nie tylko tych, do których dociera HeavensGate, nadawane w ogólnoświatowej sieci stacji radiowych, takich jak BFBS Radio/Sky Digital.

Kolejny jest Sikdope który odwiedzi jutro Klub Magic w Krzyżanowicach.

Dawid Kabaciński znany światu pod swoim aliasem "Sikdope" .Jest to pochodzący z Polski producent muzyczny. Tworzy muzykę z gatunku Trap i Dubstep. Jego profil na facebook'u polubiło już ponad 200 tyś ludzi. Co ciekawe większość polskich klubowiczów nie ma pojęcia że jest to nasz rodak.

W 2016 Sikdope wydał swój nowy utwór Snakes, który grają największe gwiazdy muzyki klubowej m.in. David Guetta czy Tiesto, a na YoTube ma ponad 1.5mln wyświetleń.


24 czerwca w sobotę zapraszamy również na Official Before Sunrise Festival na którym

VINAI - Alessandro i Andrea Vinai to rodzeństwo pochodzące z włoskiego miasteczka Brescia. Bracia od najmłodszych lat wykazywali zainteresowanie muzyką elektroniczną, dlatego zaczęli tworzyć swoją odrębną muzykę. W 2011 roku postanowili założyć duet VINAI. Po wypróbowaniu różnych brzmień muzyki elektronicznej, znaleźli inspiracje w stylu Club i House, wzorując się na nieco starszych artystach. W 2013 roku duet podpisał kontrakt z Time Records i wydał singiel „Hands up” , który przyniósł im międzynarodową sławę. Vinai współpracował także z Error404, z którym stworzył utwór „Bullet”. Numer dał mu uznanie takich artystów jak DJ BL3ND.
W 2014 roku Vinai dołączył do Spinnin 'Records i razem z kanadyjskim duetem DVBBS stworzyli singiel „Raveology”, który zdobył aprobatę wśród najsłynniejszych DJ takich jak Hardwell, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Diplo, Afrojack, Showtek, W&W, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Sander Van Doorn, R3hab, NERVO, Ummet Ozcan i wielu innych. Wersja oficjalna „Raveology” została wyróżniona przez Billboard, a także w przeciągu niecałego tygodnia stała się numerem jeden na liście Beatport, stając się jednym z największych hymnów elektronicznych roku.
Obecnie bracia Vinai są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki elektronicznej i występują w największych klubach świata.

Oprócz VINAI wystąpi DJ FAFAQ oraz DJ DIABLLO aka COORBY.


Wisienką na torcie jest Afrojack który wystąpi w Warszawie podczas Wianków nad Wisła w sobotę.

Holenderski dj i producent muzyczny. Jeden z pionierów brzmień, wywodzących się z electro house, zwanych dutch house.

Nick swoją przygodę z muzyką zaczął bardzo wcześnie. Już w wieku 5 lat rozpoczął naukę gry na pianinie. W wieku lat 11 odkrył dla siebie program Fruity Loops, zaawansowaną stację roboczą do cyfrowej obróbki dźwięku (obecne wersje programu nazwane są FL Studio) - którego zresztą używa do dzisiaj. Granie muzyki w klubach rozpoczął pięć lat później, gdy z barmana stał się DJ-em w słynnym rotterdamskim klubie Las Palmas.

2006 roku Nick przez pięć miesięcy pracował jako DJ na Krecie, gdzie nauczył się jak profesjonalnie produkować muzykę. Tam także powstała jego pierwsza poważna produkcja zatytułowana „F*ck Detroit’”.

Po powrocie do Holandii przygotował utwór „Afrojack - In Your Face”, który zdobył dużą popularność w rodzinnym kraju artysty. Od tego czasu Nicka zaczął firmować swoją twórczość pseudonimem Afrojack.

Współpracował z takimi wykonawcami jak Eva Simons, Tiesto , Steve Aoki, , Pitbull, Shakira.

W zestawieniu DJ Mag Top 100 Afrojack uzyskał dziewiętnaste miejsce w 2010, siódme w 2011, dziewiąte w 2012 i 2013, dwunaste w 2014, ósme w 2015 oraz dziesiąte w 2016 roku.Życzymy udanego weekendu wszystkim klubowiczom.