500 epizodów Future Sound of Egypt!

известные картины и новости из мира искусства

Dziś w sieci świętować będziemy 500. epizod Future Sound of Egypt, cyklicznej audycji egipskiego duetu Aly&Fila.

Audycji będzie można posłuchać od godziny 22:00 czasu polskiego na antenie radia DI.fm.

Od dziś Future Sound of Egypt wchodzi w nową formułę - premierowe odcinki będą odbywać się w środę. Co więcej, audycja przejdzie na format 2-godzinny!

Okrągły epizod, jak co roku, będzie można świętować na cyklu eventów, które odbędą się w różnych zakątkach świata. Do tej pory ogłoszone zostały 2 lokalizacje, w tym rodzimy Egipt, gdzie zaproszenie przyjął nawet sam Armin van Buuren!

Polska również była w przeszłości gospodarzem 2 edycji FSOE, które gościliśmy w klasztorze w Lubiążu podczas Electrocity 9, oraz nad morzem w Centrum Stoczni Gdańskiej. Fani mają ogromne nadzieje, że i w tym roku Aly&Fila wraz z innymi producentami zdecydują się odwiedzić nasz kraj.

Egipski duet producentów i dj-ów z gatunku uplifting trance przez wielu uważany jest za najlepszych w swojej dziedzinie. Potwierdza to ranking Trance Podium TOP100 DJs, w którym kolejny raz mają spore szanse, aby pozostać na topowej pozycji.

Jeśli chcielibyście oddać głos na swoich faworytów Trance Podium, przypominamy, że właśnie trwa tegoroczne głosowanie, a swoje głosy można przesłać tylko do końca czerwca.

Formularz znajduje się pod adresem Trance Podium TOP100 DJs 2017.