Tydzień do Luminosity Beach Festival 2017

известные картины и новости из мира искусства

Równy tydzień dzieli nas od rozpoczęcia Luminosity Beach Festival 2017 – wydarzenia, które co roku na holenderskiej plaży gromadzi tysiące fanatyków muzyki Trance z całego świata.

Tegoroczna edycja Luminosity będzie wyjątkowa, ponieważ świętować będzie swoją okrągłą, 10 edycję. Z tego powodu organizatorzy postarali się zorganizować największy transowy lineup w historii - na 3 scenach w ciągu 4 dni zaprezentuje się ponad 100 djów!

Wydarzenie bogate będzie w jedyne i niepowtarzalne akty, do których zaliczyć możemy np. ostatni wspólny set duetu Allen&Envy, czy też sety złożone jedynie z własnych produkcji od ATB, Ferrego Corstena, Rank1, Kai Tracid, Andy Moor’a czy Rogera Shah/Sunlounger.

Polska scena muzyki Trance również wysyła w tym roku silną reprezentację! Szerokiej publiczności zaprezentują się Indecent Noise, Matt Bukovski, Simon O’Shine, A.R.D.I. oraz Andromedha.


Oto, jak prezentuje się pełna rozpiska czasowa:

My również będziemy w Bloemendaal, możecie więc liczyć na relację i materiały z pierwszej ręki. Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz facebooka!