Afrojack wystąpi w Polsce - wstęp bezpłatny!

известные картины и новости из мира искусства

Wiadomość która wczoraj ukazała się w internecie zaskoczyła chyba każdego klubowicza. Podczas tegorocznych Wianków nad Wisłą w Warszawie pojawi się holenderski DJ i producent muzyczny, zdobywca nagrody Grammy, jeden z najbardziej cenionych artystów na światowej scenie muzyki elektronicznej… Afrojack! Jednak to nie koniec niespodzianek, impreza jest całkowicie darmowa!

Zapraszamy na tegoroczną edycję imprezy, która odbędzie się 24 czerwca.
Wianki to piknik rodzinny inspirowany słowiańską tradycją uroczystego świętowania Nocy Kupały zwanej również Sobótką. W trakcie radosnych zabaw odbywały się dawniej różnego rodzaju wróżby i tańce, a dziewczęta puszczały wianki z zapalonymi świecami.

Co czeka Was na Wiankach nad Wisłą? Cała moc atrakcji! Będziecie mogli przepłynąć na drugą stronę Wisły tradycyjną, drewnianą łodzią, przyjrzeć się słowiańskim rytuałom i poznać swoją wróżbę świętojańską. To tylko przedsmak wszystkich atrakcji, które organizator szykuje dla uczestników/

Wianki nad Wisłą to także wieczorne koncerty najlepszych polskich i zagranicznych zespołów - O.S.T.R, T.LOVE, XXANAXX, VAVAMUFFIN oraz występ gwiazdy głównej czyli holenderskiego DJ i producenta - AFROJACKA! ~Imprezę zakończony pokaz fajerwerków.

Więcej informacji na stronie http://www.wawawianki.pl oraz w wydarzeniu na facebooku.