Sunrise Festival 2017 wyprzedany!

известные картины и новости из мира искусства

Informujemy, że sprzedaż internetowa biletów została zakończona i wszystkie bilety zostały wyprzedane. Na dzień dzisiejszy organizator nie przewiduje prowadzenia sprzedaży biletów ze zwrotów i sprzedaży biletów w Kołobrzegu.

Jak wiele osób spekulowało po mega szybkim tempie wyprzedawania się karnetów oraz biletów na tegoroczną edycje Sunrise Festival, dzisiaj MDT ogłosiło na swojej stronie na facebooku że sprzedaż internetowa została zakończona z powodu wyprzedania biletów wszystkich biletów oraz nie przewiduje wprowadzenia do sprzedaży dodatkowych biletów oraz karnetów.

Przypominamy informacje od organizatora!!!

"W ramach informacji organizacyjnych przypominamy, że na teren festiwalu wstęp mają tylko osoby, na które został wystawiony bilet/karnet po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Pamiętajcie o zabraniu ważnego ID ze zdjęciem. W sieci pojawiło się wiele nieuczciwych osób, które proponują odsprzedaż wejściówek.

Informujemy, że ważne bilety są tylko takie, które zostały zakupione na stronie www.sunrisefestival.pl

WAŻNE: nie ma możliwość zmiany danych na biletach/karnetach.

Więcej informacji na temat imprezy: https://cubestage.pl/imprezy/2-imprezy/1412-sunrise-festival-2017-15-years-koobrzeg-21-23072017-.html