Niespodzianka od Electrocity - kolejne nazwiska!

известные картины и новости из мира искусства

Przed chwilą poznaliśmy 4 nazwiska które usłyszymy na jubileuszowej edycji Electrocity "Ostatni Rozdział" 14 sierpnia w Lubiążu, 3 z nich zasilą scenę FLY WITH ME, a 1 scenę ELECTROCITY!

Deas to artysta nie poddający się stereotypom. Ściśle skoncentrowany na obranej drodze kariery stworzył dorobek wydawniczy w tak prestiżowych labelach jak należący do Kevina Saundersona KMS Records, czy brytyjski BUSH Records (gdzie wydawali Joey Beltram, Felix DaHauscat, Dave Clarke), jak i Baroque Rec., Deeperfect, Monique Musique czy Proton. W 2016 r. wydał swój pierwszy album – Community LP dla Bush Records, remixowali go tacy artyści, jak Pig&Dan, Harvey McKay, czy Martin Eyerer. Właściciel studia Secret Room, gdzie na co dzień tworzy swoje nagrania, miksuje swoją muzykę, jak i innych artystów.


DEAS wystąpi na scenie FLY WITH ME podczas Electrocity "Ostatni Rozdział" 14.08.2017

DUSS to duet doskonale ilustrujący symbiozę doświadczenia muzycznego i innowacji, który zasili scenę Fly With Me nie pierwszy raz. Wojtek i Sebastian spotkali się w Bydgoszczy, skąd pochodzą. Wspólne hobby, muzyczne przekonania i chęć tworzenia, szybko doprowadziły do pierwszych produkcji.
Ich numery trwale zapisały się na playlistach najlepszych artystów polskiej sceny. Duet pojawili się na kompilacji Godskitchen Poland, a także na szczycie w Trackitdown. Można śmiało powiedzieć, że DUSS to jeden z najciężej pracujących i najbardziej oryginalnych duetów w Polsce, który także dzięki ciężkiej pracy i niesamowitym umiejętnościom, zapewnił sobie występy na najlepszych imprezach.
Czym nas zaskoczą w tym roku? Przekonajmy się 14.08.2017 podczas Electrocity "Ostatni Rozdział"

Oliver Huntemann – od 10 lat jeden z najpopularniejszy DJ's zarówno w Niemczech jak i na całym globie. Dzięki własnym, wytwórniom Confused i Dance Electric oraz nadzwyczajnej, berlińskiej Gigolo Records, która przy współpracy z Confused wydała jego album „Fieber“, który po dziś dzień jest fenomenem. Olivier znany jest również z cyklu PLAY! Rok 2017 rozpoczął bardzo mocno remixami dla Kollektiv Turmstrasse, Moniki Kruse, a także swoim autorskim singlem Tasmanian Tiger. Jego sety to porywająca mieszanka Tech House, Techno i Acid House. Olivier wystąpi na scenie FLY WITH ME podczas Electrocity "Ostatni Rozdział" 14.08.2017.

Gorgon City – dwóch facetów - Kye Gibbon i Matt Robson-Scott, niezwykle utalentowanych, pochodzących z Londynu. Na co dzień prezentują muzykę z pogranicza house i UK Garage. Debiutowali albumem „Sirens”, z którego pochodzą takie nagrania jak: „Imagination”, „Here For You” czy „Ready For Your Love”. Nie zwalniając tempa cały czas pną się do góry. Ich ostatnie produkcje „All Four Walls” , „Saving my Lfe” czy remix „Sacred Dance of The Demon” po dzień dzisiejszy uwielbiane są przez fanów na całym świecie. Ich DJ SET będziecie mogli usłyszeć podczas Electrocity "Ostatni Rozdział" na scenie ELECTROCITY 14.08.2017

Bilety: electrocity.abilet.pl