Tom Swoon headlinerem Target One Festival

известные картины и новости из мира искусства

tom swoon headliner target one festival

Właśnie poznaliśmy headlinera imprezy, która zbierze największe gwiazdy polskiej sceny klubowej!

★★★ Tom Swoon ★★★

DJ i producent Tom Swoon odznacza swój ślad na światowej scenie elektronicznej muzyki tanecznej już od ponad 3 lat. Ten polski reprezentant po raz pierwszy znalazł się w rankingu DJ MAG TOP 100, plasując się na 46 miejscu jako najwyżej notowany Polak w historii, w międzyczasie wydając szereg singli i wysokoprofilowych remiksów.

Jako człowiek w całości poświęcony muzyce, nie jest żadnym zaskoczeniem fakt, że Tom Swoon ma wiele mocnych wydań na swoim koncie. Jego utwory, takie jak m.in. ‘Ghost' wydany w labelu Nickiego Romero, Protocol Recordings, 'Wait’, najnowsze 'Helter Skelter' oraz 'Atom' w Spinnin’ Records, oraz wzniosłe 'Ahead Of Us' w Ultra Music, po kolei trafiały na szczyty list sklepu Beatport oraz wielokrotnie pojawiały zarówno się w setach topowych DJów, jak i w mainstremowych rozgłośniach radiowych.

Jego unikalny styl i charakterystyczne brzmienie owocuje stale rosnącą ilością fanów na całym świecie. Nie tylko zwrócił na siebie uwagę, ale również zyskał uznanie wśród tytanów branży, takich jak Tiesto, Martin Garrix, Hardwell, Nicky Romero, Dimitri Vegas & Like Mike, czy Armin Van Buuren. Ci, i wielu innych zapewnili mu i jego brzmieniu miejsce, w którym mogło się ono rozwijać, a także być dostępne dla szerszego grona odbiorców. To właśnie dzięki swojej muzyce Tom Swoon występuje po całym świecie, rozgrzewając publikę w najlepszych klubach oraz flagowych festiwalach w Azji, Ameryce Północnej i wszystkich większych miastach w Europie. Ich nazwy mogą wam się wydać znajome – Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival i Creamfields to tylko niektóre z festiwali, które mogły zobaczyć Toma w pełnym blasku na swoich imponujących scenach.

Tom Swoon to headliner Target One Festival w piątek 4 sierpnia!

Informacje o imprezie: https://cubestage.pl/imprezy/1487-target-one-festival