Kolejni artyści na History of Sunrise Festival

известные картины и новости из мира искусства

Dzisiaj poznaliśmy kolejne nazwiska które będą mieli okazje usłyszeć uczestnicy trzeciego dnia imprezy czyli History of Sunrise Festival!

Spróbujemy przybliżyć Wam sylwetki DJ którzy wystąpią.

★★★Peran van Dijk to pochodzący z Holandii DJ i producent, wiecznie młody duchem weteran światowej sceny muzyki tanecznej.

Swoją karierę rozpoczynał w kultowym amsterdamskim klubie iT, ale jego natura odkrywcy nie pozwoliła mu zbyt długo usiedzieć na miejscu rezydenta i przesympatyczny Peran, już po zdobyciu statusu gwiazdy holenderskiej muzyki elektronicznej, postanowił wyruszyć w podróż dookoła świata w celu poszukiwaniu muzycznych inspiracji, w podróż, którą kontynuuje do dzisiaj, koncertując na największych klubowych i festiwalowych scenach świata.

Peran zasłynął legendarnymi utworami wydanymi ponad dekadę temu nakładem Spinnin' Records - „Good Time“ oraz „We Want To Be Free“, a także wydanym razem z Nicky Romeo pod pseudonimem ZROQ kawałkiem „WTF”.

Peran van Dijk, doskonale znany kołobrzeskiej publiczności, wystąpi na The History of Sunrise Festival w trzecim dniu imprezy i wspólnie z fanami muzyki elektronicznej ruszy w sentymentalną podróż w czasie i przestrzeni. To będzie wyjątkowy set!

★★★Marc van Linden to oszlifowany przez legendarnego Paula van Dyka diament niemieckiej sceny klubowej. O tym utalentowanym DJ-u świat usłyszał dzięki dwóm błyskotliwym singlom "AM 2 PM" i "LH 3293" – granych w swoich setach nie tylko przez mentora Marca – Paula van Dyka, ale także takie gwiazdy jak Judge Jules czy Ferry Corsten.

Marc to człowiek orkiestra (dosłownie i w przenośni) - swoją pasję do muzyki przejawia nie tylko jako DJ i producent, ale także jako wydawca – w 2004 roku otworzył wytwórnię „Midway Records”, która wydaje nie tylko jego własne płyty, ale także wyszukuje i promuje młodych zdolnych twórców.

Na co dzień, oprócz muzyki, Marc zajmuje się sportem - jest trenerem piłki nożnej i możemy być pewni, że jego występ trzeciego dnia 15 edycji Sunrise Festival na scenie w Amfiteatrze będzie technicznym i taktycznym majstersztykiem.

★★★ Dj Matys to pochodzący z Chorzowa DJ i producent. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w klubach na Śląsku, gdzie poznał i zaprzyjaźnił się z legendarnym Marcem van Lindenem.

Efektem ich współpracy były dwa fenomenalne nagrania – „Orgasm” i "AM 2 PM" które przeszły do historii polskiej muzyki klubowej.

Dzięki tym utworom Matys zyskał ogromną popularność oraz zaliczył wiele występów w znanych europejskich klubach. Co przygotuje dla fanów Sunrise Festival, dowiemy się już trzeciego dnia 15 edycji festiwalu.
Matys wystąpi na scenie w Amfiteatrze.

★ ★ ★ Quiz to znany ze swojej miłości do czarnych płyt, występujący na klubowych scenach od ponad 20 lat DJ. O swojej pasji – płytach winylowych mówi, że są w dotyku „aksamitne niczym ciało kobiety”, a kolekcję ma zaiste zadziwiającą i jak sam twierdzi, nie zawaha się jej użyć!

Dowodem na wyjątkowy gust muzyczny DJ Quiza był jego ubiegłoroczny, uznany za jeden z najlepszych, set na The History of Sunrise Festival w którym usłyszeliśmy hity od Armina van Buurena czy Tiesto.

Czy w tym roku ponownie przypomni publiczności znakomite czasy zabawy na Sunrise Festival? Przekonamy się trzeciego dnia festiwalu na scenie w Amfiteatrze.

★★★DJ KRIS - Dj Kris to legenda polskiej sceny klubowej, ojciec założyciel Sunrise Festival, dobry duch i świetny przyjaciel.

Swoją wielką przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął we wczesnych latach dziewięćdziesiątych, w czasach, w których na naszych rodzimych parkietach królowało disco i wszystko wskazywało na to, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie, ale niespożyta wręcz energia i niebywały talent DJ Krisa sprawiły, że błyskawicznie przebił się ze swoimi setami do szerszej publiczności i ukształtował ich muzyczne gusta na nowo.

Po kilku latach muzycznej działalności DJ Krisa, zapotrzebowanie na muzykę klubową wśród polskiej publiczności przerosło wszelkie oczekiwania, a on sam postanowił umożliwić wszystkim fanom muzyki elektronicznej udział w niczym nieskrępowanej muzycznej uczcie w znanym ze wspaniałej atmosfery Amfiteatrze w Kołobrzegu – i tak właśnie powstał festiwal na skalę światową – Sunrise Festival.

★ ★ ★ Emdi karierę rozpoczynał już jako 15-latek, a jego talent został błyskawicznie zauważony przez najważniejsze osoby w branży. Grał na wszystkich najpopularniejszych scenach w Polsce z Sunrise Festival na czele. Po osiągnięciu sukcesu jako DJ, EMDI postanowił sprawdzić swoje siły w produkcji i musimy przyznać, że w tej roli odnalazł się świetnie – jego kawałek „Troll” powstały w kooperacji z Oenem Bearenem wypuszczony został przez legendarny label Musical Madness i został znakomicie przyjęty przez miłośników muzyki elektronicznej.

★★★Jay Bae poznański DJ, stały bywalec Sunrise Festival, od zawsze kojarzony z otwartością na muzyczne eksperymenty i przełamywaniem utartych schematów.


Muzyczną przygodę z muzyką techniczną, rozpoczynał bardzo wcześnie, już jako dziesięciolatek, ale karierę na dobre rozkręcił dzięki współpracy z DJ-em Krisem.

Jego inspiracje muzyczne sięgają takich gatunków jak Tech-Trance, Tech-House oraz Techno.

★★★DJ DIABLLO aka COORBY to jeden z najżyczliwszych DJ-ów na polskiej scenie muzycznej. Swoją karierę rozpoczynał w czasach, kiedy sety w klubach grano z kaset magnetofonowych, o istnieniu których młodsi uczestnicy Sunrise Festival mogą wiedzieć jedynie z opowieści.

DJ Diabllo wraz ze zmianą technologii zmienił kasety najpierw na płyty winylowe, a później płyty CD, ale sam pozostał tym samym, pełnym energii i uśmiechu człowiekiem.

Przez ponad 25 lat DJ Diabllo zgromadził nie tylko bagaż bezcennych wspomnień i doświadczeń, ale także zdobył wyjątkowe umiejętności techniczne, które sprawiły, że jest w czołówce polskich DJ-ów do dzisiaj.

Zapraszamy również do zapoznania się z całym newsem dotyczącym imprezy: https://cubestage.pl/imprezy/2-imprezy/1412-sunrise-festival-2017-15-years-koobrzeg-21-23072017-.html