Kolejni artyści na Friends Meeting Night w Ostrowcu!

известные картины и новости из мира искусства

W weekend organizator ogłosił trzy nazwiska które usłyszymy 23 czerwca w Ostrowcu podczas Friend Meeting Night. Polecajcie znajomym i przybywajcie tłumnie na wydarzenie.

LUKSPY - dj/producent oraz głównie dźwiękowiec z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz osoba odpowiedzialna za większość wydarzeń w w Ostrowcu Świętokrzyskim, zawsze czuwa nad tym by wszystko przebiegało odpowiednio.
Jego występy bardzo miło wspominają ci co byli na Just Music Show czy też White Night w Ostrowcu, Łukasz to bardzo energiczny i pozytywny człowiek muzycznie nakreśla na prawdę miłe wspomnienia. Człowiek z pasją, mający duże doświadczenie odnośnie dźwięku absolwent Szkoły muzycznej w Warszawie, powoli wraca z muzyką i swoją kolejną pasją czyli DJ'ką.

Fanpage: LUKSPY

GABRIEL DELGADO - Dj Producent , Remixer , właściciel wytwórni płytowej Antidoto Records & GD Video studio Productions.

Można powiedzieć DJ z dużym doświadczeniem. Wieloletni exclusive rezydent większości znanych klubów w Polsce. Bardzo energiczny i kochający kontakt z publiką DJ, pozytywny człowiek. Jego sety są na prawdę godne polecenia.
Wspólnie z DJ Bolkiem grywali i rezydowali w Klubie Energy 2000, dokładnie tam Gabriel prezentował swoje produkcje muzyczne i rozwijał swoją pasje do muzyki i cele, które osiągnął z czasem. Na tą chwile jedne z bardziej znanych i lubianych DJ'i w Polsce mający za sobą wiele dobrych imprez. Najważniejszym etapem w jego życiu była współpraca z wytwórni South Records, Bee Noise, oraz współpraca z DMC, Dj Promotion.
Jesteśmy pewni, że zapewni wam coś specjalnego ze swojej strony.

Fanpage: GABRIEL DELGADO

DJ MAJU - DJ Ostrowieckiej sceny klubowej, charyzmatyczny i zabawny człowiek, mający duże poczucie humoru. Znany przez wielu Ostrowczan wieloletni rezydent klubów w naszym mieście. Od wielu lat rozwijał się jako DJ i jako człowiek odpowiedzialny za większość wydarzeń w Ostrowcu.

Od niedawna obsługa techniczna i sceniczna odgrywa ważną rolę w jego życiu. Prowadzi na co dzień technikę estradową.

Zapraszamy wszystkich ostrowczan na jego występ, który rozpocznie 3 dniowy maraton Dni Ostrowca 23 CZERWCA o godzinie 17:00.

Będzie to pierwszy artysta, który przywita was muzycznie i zapewni dobrą zabawę podczas Dni Ostrowca.

Fanpage: DJ MAJU

Więcej informacji dostępnych w newsie na naszej stronie: Friends Meeting Night.