Zwycięzcy DJ Contest Summer Revolution "Back To The Top"

известные картины и новости из мира искусства

Rafael Maur oraz Scaryfools to laureaci konkursu dj-skiego, dzięki któremu będą mieli okazję zaprezentować się Wam podczas Summer Revolution "Back to the top" w Lubaszu.

Rafael Maur znany również jako Dj_Ant po prostu mrówka a tak naprawdę Rafał Stankiewicz urodził się 2 września 1994 roku w Ciechanowie.
Swoją przygodę z muzyką zaczynał bardzo wcześnie gdyż już pod koniec szkoły podstawowej korzystał z każdej możliwości wówczas jeszcze zabawy na amatorskim sprzęcie starszych kolegów.Pasje tą rozwijał przez całe gimnazjum grając na wszystkich możliwych imprezach takich jak dyskoteki szkolne i imprezy okolicznościowe.
Mając zaledwie 16 lat miał już przyjemność zaprezentować się w klubie. Jeszcze przed 18 urodzinami można było usłyszeć go w polskich klubach, miał okazje zagrać na imprezach w których brały udział następujące gwiazdy: Marc Van Linden, The Nycer feat. Deeci,Peran Van Dijk Dj Omen Dj Sopran i wielu wielu innych które podziwiał i od których miał okazje usłyszeć wiele cennych rad i wskazówek.
Tuż po osiemnastce wyjechał do Niemiec gdzie podejmował prace jednak pozostając zawsze wierny muzy każdą wolna chwile poświęcał na doskonalenie swoich umiejętności. Korzystał ze wszystkich możliwych okazji aby zaprezentować się dla publiczności grając w klubie na terenie Niemiec. Kolejne kroki stawiał już w Holandii mogąc zaprezentować się w tamtejszych klubach. Od połowy 2013 r. mieszka w Wielkiej Brytanii gdzie pracuje nad swoim stylem i techniką.Częsty gość klubu niegdyś (Imperium) teraz Fantasy w Slough gdzie nabiera wiatru w żagle.
Grając nawet dla tak zróżnicowanej publiczności w Polsce, Niemczech, Holandii ,Anglii i Tunezji pozostaje wierny wielu odmianą muzyki HOUSE. Po dziś dzień nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w świecie muzyki.Zajmujący się również produkcją muzyki mając już na swoim koncie 11 autorskich produkcji i kilka bootlegoow .. kilka z nich można już usłyszeć na YT ale to dopiero przedsmak tego co robi.

https://www.facebook.com/RafaelMaurOfficial
https://www.youtube.com/channel/UCTLXfnNsYkgZT_Ng2DpXigQ

Scaryfools - To duet Dj'sko producencki z Warszawy i Torunia. Muzyką w jakiej się specjalizują to: Trap,hradstyle, big room, dutch, house, bass house.

Na koncie mają występy w klubach takich jak: Omen Płośnica, Colosseum Club, Space Moscow, Warszawski Basen, Capitol, Discoplex A4 etc.

Ich utwory oraz albumy wydane zostały w takich wytwórniach jak: Peakhour Music (US) / Only The Best Record (IT)/ Digital Empire Records (PER)/ TILE Records (JPN)

Supporty: Tiësto, Bassjackers, DNNYD, Muzik Mag Sweden, House Kartel, Epic Twelve, Smoothies, Matt5ki, P.A.F.F, Snails, Herobust, Skrillex, KSHMR, Diplo.

https://www.facebook.com/Scaryfools/

https://www.youtube.com/user/ScaryFools