Majowy rozkład jazdy w warszawskim klubie Smolna

известные картины и новости из мира искусства

klub smolna maj 2017 imprezy

Poznaliśmy już szczegółowy harmonogram wydarzeń, które odbędą się w maju w klubie Smolna. W programie nie zabrakło zarówno nowych twarzy, jak i znanych oraz doświadczonych już artystów. Wśród nich są m.in. Ten Walls, Daniel Avery, Axel Boman, Fabio Florido i Jonas Kopp.

Pierwszy weekend maja to zetknięcie młodości z doświadczeniem, bowiem wtedy na Smolnej wystąpi Federico Gardenghi – zaledwie 12-letni chłopiec, który miał już okazję dzielić scenę z Carlem Coxem, a także Sigha, czyli bardzo znany przedstawiciel sceny techno i autor świetnego albumu pt. „Metabolism”, zaproszony na kolejne wydarzenie kultowego cyklu Technosoul. W ten sam weekend na nowo otwartym patio Smolnej wystąpi również hip-hopowy artysta z Nowego Jorku – Sporting Life.

Sigha – Strobing


Tydzień później Smolna gościć będzie inny znany cykl – Instytut, który w murach klubu zorganizuje before oraz after głównej części swojego wydarzenia w Instytucie Energetyki. Gościem ich piątkowej imprezy będzie Ten Walls, czyli charakterystyczny artysta z Litwy, który zasłynął m.in. znanym na całym świecie utworem pt. „Walking With Elephants”. Z kolei w sobotę na zaproszenie Smolnej do Warszawy przyjedzie Daniel Avery – bardzo zdolny i wszechstronny producent, znany z produkcji i setów w klimatach acid, techno i house.

Daniel Avery – Water Jump


W klimatach brzmień house zagrają również przedstawiciele Studio Barnhus – wpływowej wytwórni wydawniczej ze Szwecji. Label reprezentować będzie jego szef, czyli Axel Boman, a także jego podopieczny Pedrodollar. Dzień później odbędzie się impreza już w nieco mocniejszych klimatach techno, a jego headlinerami będą Fabio Florido oraz Heiko Laux.

Axel Boman – Hello


Imprezowy maj zamknie weekend z Jonasem Koppem, HGR oraz Blond:ish. Dwóch pierwszych wymienionych artystów wystąpi w ramach kolejnej nocy klubu Tresor, czyli jednego z najpopularniejszych na świecie miejsc z muzyką techno. Z kolei występ Blond:ish na pewno ucieszy bardziej wielbicieli tanecznego i głębokiego house’u, ponieważ Kanadyjki mają za sobą wydawnictwa m.in. dla Get Physical i Kompakt.

Blond:ish Boiler Room ADE X Bridges For Music DJ Set


Więcej informacji o klubie Smolna można znaleźć na:
https://www.facebook.com/smolna38
www.smolna38.com