Don Diablo na Sunrise 2017!

известные картины и новости из мира искусства

Ta wiadomość ucieszy wielu z Was. Oficjalnie został potwierdzony występ holenderskiego dj Don Diablo który wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival

Holender to jeden z najbardziej wszechstronnych DJ-ów i jednocześnie niezwykle innowatorski artysta. Nieustannie poszukujący nowych inspiracji, jest jednym z prekursorów nowego gatunku muzycznego, nieoficjalnie nazywanego przez dziennikarzy „Future Housem”. Świat o tym holenderskim muzyku usłyszał dzięki singlowi „Blow”, ale jego kariera nabrała wielkiego rozpędu w roku 2014 po wydaniu wielkiego hitu „AnyTime”. Dalej było tylko lepiej – Don Diablo nagrał między innymi przeboje „On My Mind“ i „Chemicals“ z Tiesto, zremiksował gwiazdy takie jak Rihanna, Rudimental, Madonna i Ed Sheeran, skomponował piosenkę do gry Batman: Arkham Origins, stworzył wytwórnię muzyczną HEXAGON, wypuścił na rynek własną linię odzieżową i w wolnej chwili ukończył studia dziennikarskie! Nic więc dziwnego, że zajął wysokie 15 miejsce w głosowaniu na najpopularniejszego DJ-a według magazynu DJ Mag.
Don Diablo w Kołobrzegu usłyszymy już w sobotę 22 lipca na Sunrise Festival 2017.

Dante Klein to kolejny młody artysta pochodzenia holenderskiego, który aktualnie podbija świat ze swoim nowoczesnym brzmieniem. Wszystko zaczęło się w roku 2015 od singla „Erstesuppe“ który swoją premierę miał w audycji Pete Tong’a w BBC Radio 1. Chwilę później holender zajął się remiksami dla Dimitri Vegas & Like Mike oraz Kima Churchilla, ale najlepsze miało dopiero nadejść. Na początku ubiegłego roku wyprodukował „Let Me Hold You (Turn Me On)“ z amerykańskim trio Cheat Codes, który podbił cały świat i ma już ponad 150 milionów odtworzeń na Spotify. Dante Klein może pochalić się również wspólnym utworem z Samem Feldtem „Feels Like Home“ oraz najnowszym singlem „Harder“. 21 letni holenderski artysta zadebiutuje w Polsce w drugim dniu Sunrise Festival 2017 na scenie w Amfiteatrze.

Ruben De Ronde to holenderski DJ i producent perfekcyjnie odnajdujący balans pomiędzy energią muzyki tanecznej a transcendentalną melodycznością house'u. Ten pochodzący z Holandii muzyk, od lat wydający w legendarnej wytwórni Armada, swoje umiejętności i wrażliwość muzyczną rozwijał pod okiem Armina van Buurena, z którym wiąże go nie tylko wspólna przeszłość, ale także przyszłość – ich wspólne imprezy pod banderą Armady i A State of Trance cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów Trance. Klasę Rubena de Ronde docenia oczywiście nie tylko Armin, ale także artyści tacy jak Tenishia, Cosmic Gate czy Above & Beyond. Muzyk na szczęście nie zamierza osiąść na laurach i poszukuje inspiracji w bardziej technicznych gatunkach, czego dowodem jest utwór „Stoer“ grany w setach m.in przez Jorisa Voorna.

Ruben de Ronde wystąpi w tym roku na Sunrise Festival 2017 w roli supportera legendy - Armina van Buurena.

Skytech to jeden z najgorętszych DJ-ów na polskiej scenie muzycznej. Pochodzący z Warmii i Mazur muzyk jest symbolem nowoczesnego brzmienia, sprawnie balansującym na granicy gatunków takich jak EDM, Trap, Bigroom czy Electro. Skalę jego umiejętności i talentu doskonale obrazuje lista światowej sławy DJ-ów sięgających w swoich setach po utwory Skytecha – są na niej Tiesto, David Geutta czy Martin Garrix. Skytech bez kompleksów zdobywa kolejne muzyczne laury i produkuje z największymi - jego popisowe utwory „Tiger” (z R3habem i Fafaq’iem) oraz „Kundalini“ (z Headhunterz) pokazują, że w muzyce jedyną granicą jest wyobraźnia, a jej Skytechowi z pewnością nie brakuje.

Skytecha zobaczycie i usłyszycie w Kołobrzegu trzeciego dnia jubileuszowej edycji Sunrise Festival.

Fafaq to doceniany na całym świecie dj i producent. Swoje pierwsze umiejętności muzyczne zdobywał w rodzinnym Ostrowie Wielkopolskim, ale jego talent sięgał znacznie, znacznie dalej. Na światowe sceny wdarł się (z) przebojem „Opus Magnum” poprzedzonym równie popularnym „The Step”. Jego kawałek „Tiger“ wyprodukowany wspólnie z R3habem i Skytechem grany był przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej, takie jak Hardwell, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike czy W&W, a utwory „Fever“ oraz „Indigo“ (z Yvesem V oraz Skytechem) i przeróbka wielkiego hitu Steviego Wondera „Sir Duke“ (wspólnie z Firebeatz) uplasowały go na szczytach polskich i zagranicznych list przebojów. Fafaq swój mix housowej energii z nutami nowoczesnych brzmień future zaprezentuje drugiego dnia festiwalu.

Fafaq swój mix housowej energii z nutami nowoczesnych brzmień future zaprezentuje drugiego dnia festiwalu.

Dirty Rush & Gregor Es to utalentowany duet polskich producentów szturmem zdobywających popularność na światowej scenie EDM. Kooperacja Dirty Rusha i Gregora Es rozpoczęła się w roku 2010 od wydania, jeszcze pod innymi pseudonimami, popularnego utworu „Trombona”, który pokazał, że ich wieloletnie sceniczne doświadczenie oraz umiejętności nabyte w trakcie solowej kariery doskonale się uzupełniają i tworzą totalnie nową jakość. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy projekt muzyczny został szybko zauważony przez wytwórnie muzyczne, a Dirty Rush & Gregor Es podpisali kontrakty z takimi graczami jak Armada czy Skink (zarządzanym przez Showtek). Oczywiście talent polskiego duetu doceniły nie tylko wytwórnie, ale także gwiazdy światowego formatu – ich utwory w swoich setach promowali m.in. David Guetta, Afrojack czy Hardwell, a Dirty Rush & Gregor Es wyprodukowali razem z duetem twoloud przebój Pressure czy zremiskowali dla Brooksa utwór „Make Your Move”. Rok 2017 rozpoczęli od mocnego uderzenia – ich utworem „Rock Thiz” zachwycali się już Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike oraz VINAI.

Dirty Rush & Gregor Es wystąpią pierwszego dnia jubileuszowej edycji Sunrise Festival na scenie na parkingu.

GROMEE to człowiek orkiestra – dosłownie i w przenośni. Ten krakowski DJ i autor tekstów doskonale sprawdza się jako producent oraz remikser, a nawet rysownik i malarz. W swoich utworach często wykorzystuje naturalne brzmienie żywych instrumentów i współpracuje z muzykami z pogranicza hip-hopu, jazzu i soulu. Otwartość na inspiracje płynące z każdego gatunku muzycznego sprawiła, że Gromee doceniany jest na całym świecie i z powodzeniem kooperuje z największymi studiami, a w jego solowych projektach udzielali się m.in. wokalista Andreas Moe („Gravity”), multiinstrumentalista Anderz Wrethov („Live Forever”) i WurlD („Follow You) znany ze współpracy z Timbalandem. To właśnie utwór „Follow You” podbił europejskie listy przebojów, grany był przez rozgłośnie radiowe w Danii, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech, Rosji i podobnie jak singiel „Spirit” zdobył status Złotej Płyty.

Gromee wystąpi na scenie w Amfiteatrze w drugim dniu Sunrise Festival 2017.

Ostatnie dostępne bilety VIP na pierwszy i trzeci dzień festiwalu można zamówić na stronie: www.bilety.sunrisefestival.pl.

Więcej informacji o imprezie: Sunrise Festival 2017 15 YEARS - Kołobrzeg (21-23.07.2017)