Summer Revolution - kolejne nazwiska!

известные картины и новости из мира искусства

Organizatorzy festiwalu odkrywają kolejne trzy karty z nazwiskami które zasilają szeregi składu tegorocznej edycji Summer Revolution który odbędzie się 5 sierpnia w lubaskim amfiteatrze.

Pierwszym artystą która dołącza do składu jest jeden z czołowych dj-i polskiej sceny klubowej, uczestnik prestiżowych festiwali.

DJ DIABLLO aka COORBY - dzięki swojej pasji i miłości do muzyki od ponad 20 lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą zamieniając ją w pasmo niekończących się sukcesów. Konsekwentny w swoich muzycznych poszukiwaniach ceni sobie wszechstronność , czym powoduje, że w jego setach można usłyszeć najlepsze brzmienia z takich gatunków jak progressive house , tech house , house oraz electro. Jego ogromny dorobek to między innymi rezydentura w prestiżowych polskich klubach, m. in. Arena Club Izbica Kujawska, oraz wielokrotne występy w klubach w Polsce, Niemczech, Holandii, Anglii, Irlandii oraz na Ibizie. Ponadto exclusive rezydent klubu Luna w Holandii oraz stały uczestnik największych klubowych festiwali wliczając w to rokrocznie prestiżowy Sunrise Festival. Dj i producent, wydający pod aliasem Coorby oraz w duecie Emdi & Coorby. Autor cotygodniowego podcastu Top Selection, prezentowanego w kilkunastu stacjach radiowych w Polsce oraz za granicą. W składzie prestiżowej agencji " MDT Production" od 2011r.

Media:

www.topselectionpodcast.com

www.facebook.com/diablloakacoorby

https://twitter.com/DjDiabllo

https://soundcloud.com/diablloakacoorby

http://www.mixcloud.com/diablloakacoorby

https://vimeo.com/diablloakacoorby

http://www.1001tracklists.com/dj/diablloakacoorby

Kolejnym artystą którego zdradza nam organizator jest ak9 przedstawiciel Progressive House, Electro House, Future House. Na swoim koncie ma występ na Sunrise Festival w 2015 oraz 2016 roku.

Media:

https://www.facebook.com/ak9music

http://www.deezer.com/artist/4794390

Ostatnim artystą którego mamy zaszczyt ogłosić dzisiaj jest Chellminsky. Miłośnik szeroko pojętej muzyki house. Początki miksowania sięgają 2003 roku. Jego motto od zawsze „I love music”.
Rezydent Sali Dance w Epic Club Bydgoszcz.


Media:

https://soundcloud.com/chellminsky

https://www.facebook.com/chellminsky