Odzież Audioriver dostępna online

известные картины и новости из мира искусства

Od dziś ubrania sygnowane logo Audioriver znajdziesz nie tylko na festiwalu, lecz także na audioriver.shoplo.com To właśnie pod tym adresem internetowym dostępne są bluzy i t-shirty wyprodukowane przez jedną z najmocniejszych marek na polskiej scenie muzyki elektronicznej.

Linia odzieżowa z inicjałami AR to na razie trzy rodzaje t-shirtów i trzy rodzaje bluz, w tym wyjątkowy model damski współtworzony wraz ze znaną marką odzieżową, Aloha From Deer. Kolorowa bluza ze zdjęciem namiotu to coś dla zagorzałych fanek jednej z najważniejszych scen na festiwalu, czyli czyli Circus Tent.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Audioriver na oficjalnej stronie: audioriver.shoplo.com

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep & Roman Poncet), Alix Perez, Artefakt, Ben UFO, Boys Noize, Emperor , Keeno, KiNK, London Elektricity Big Band, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems, Robert Hood live, Solomun, The Erised, We Draw A