Summer Revolution odkrywa kolejną kartę!

известные картины и новости из мира искусства

rexen,summer revolution

Przedstawiamy 5-ego artystę, który wystąpi już 5 sierpnia w lubaskim amfiteatrze na Summer Revolution "Back To The Top".

Historia lubi zataczać koło, podczas ubiegłorocznej edycji Summer Revolution zagrał bardzo mocnego closing seta. Po raz drugi na Summer Revolution! Rexen! ;)

REXEN - DJ/Producent. Pod tą nazwą ukrywa się młody skromny 20-latek. Muzyka zawsze odgrywała kluczową rolę w jego życiu, z udziałem samokrytyki, która inspirowała oraz napędzała do nieustannego rozwoju, dotarcia do wyznaczonego celu, samorealizacji i spełnienia marzeń. Na swoim koncie ma wiele wspaniałych imprez, takich jak: Majówka z Sonarem (Amfiteatr Drawsko 2015), Open Party (Wieleń 2015), Cykli Imprez (Plaża Zagórze 2016) oraz Summer Revolution (Amfiteatr Lubasz). Obecny EX Rezydent i współorganizator "Summer Revolution" oraz były Rezydent Clubu "Sonar" Drawski Młyń. Zagrał jeszcze w takich klubach jak SEVEN CLUB PIŁA, KASZTELAN DREZDENKO. W swojej karierze zagrał u boku czołówki polskich DJ, m.in. Skytech, Fafaq, Neevald, Bartes, DJ W, Alex, Krzysztof Chochlow (DJ-KC), Gregory, ADAM KANCERSKI i z wieloma innymi...

MEDIA:
https://www.facebook.com/ReXeNOfficial/
https://www.mixcloud.com/RexenDJ/
https://www.instagram.com/rexenofficial/

Link do wydarzenia: https://cubestage.pl/imprezy/1434-summer-revolution-back-to-the-top