DJ Gregory trzecim artystą Summer Revolution 2017!

известные картины и новости из мира искусства

gregory summer revolution 2017

Prezentujemy trzeciego artystę, który wystąpi już 5 sierpnia w lubaskim amfiteatrze! Po raz drugi na Summer Revolution "Back To The Top" DJ Gregory!

Gregory - Jako osiemnastolatek zadebiutował w szeregu klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie zdobył serca rzeszy klubowiczów, stał się jednym z najbardziej popularnych i medialnych DJ-ów w Polsce. Showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. Wylansował się na DJ serwującego niepowtarzalne Future-houseowe mixy, którym zawsze towarzyszy wspaniała, światowa oprawa.

Przez kilka lat rezydował w klubie Paka w Karpicku. Dzięki współpracy z radiem RMI wystąpił na wielu evantach: RMI Explosion I i II edycji, RMI Trance Explosion oraz RMI Summer Party. Warto wspomnieć również, że był uczestnikiem Club Rotation 2002, Creamfields 2003, Akcji Lato From West To East 2003 i 2004 oraz Open Your Eyes w 2005 roku.

Jednak do największych i najbliższych sercu sukcesów zalicza niezapomniane, krajowe trasy koncertowe wraz z DJ-ami: Westbam, Blanc & Jones, ATB oraz imprezy Sunrise Festiwal 2006-2012 oraz 2015 i 2016. W roku 2008 otrzymał nagrodę podczas Sunset Music Awards dla największego SHOWMENA na polskiej scenie klubowej, w 2012 za najlepszy duet z DJ Kostkiem, zaś w 2016 roku najlepszy set Sunrise. Swoim graniem rozgrzewa, inspiruje i zachwyca nie tylko w Polsce, z powodzeniem i ogromną sympatią został przyjęty także poza granicami kraju. Jest częstym gościem brytyjskich klubów, można go spotkać i posłuchać w Manchesterze - Tangled Club i Boulevard Club Carnival, Londyn w Szwecji ,Austrii ,Holandi.Obecnie rezydent klubu Pacha Poznań.

Fanpage:
https://www.facebook.com/djgregorygrzegorz
https://www.instagram.com/dj_gregory/

Link do wydarzenia: https://cubestage.pl/imprezy/1434-summer-revolution-back-to-the-top