DJ Insane na Summer Revolution 2017!

известные картины и новости из мира искусства

Przestawiamy Wam pierwszego artystę, który wystąpi już 5 sierpnia na Summer Revolution "Back To The Top" chcecie więcej? Bądźcie w gotowości!

DJ Insane, czyli Jarosław Starbała urodzony 23 stycznia 1983 roku to dj pochodzący z Warszawy, a obecnie bardzo silnie związany z Poznaniem. Oprócz kariery muzycznej absolwent technikum samochodowego, a także student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Pseudonim Insane oznacza w tłumaczeniu na język polski: czub, świr, wariat. Te trzy określenia świetnie obrazują zachowanie Jarka gdy odpływa w muzyczny świat. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako młody chłopak w wieku 16 lat. Jak sam twierdzi do dziś żałuje jednak, że nie dane mu było zdobyć wykształcenia muzycznego, gdyż ukończenie szkoły muzycznej rozszerzyło by jego wiedzę i perspektywy.
Pierwsze jego działania opierały się na łączeniu kawałków na sprzęcie HiFi. Następnym krokiem było ukończenie kursu dla dj-ów i przejście do praktycznej nauki zawodu w małych warszawskich klubach.
Jego największym marzeniem które miało się spełnić od samego początku było zagranie w legendarnym klubie Ekwador Manieczki. Jako dj o uznanej marce współpracuje z rozgłośnią radiową „Eska”. Dzięki tej współpracy promuje muzykę klubową, a także ma okazję gościć w wielu miejscach gdzie ten rodzaj muzyki jest dostępny w bardzo ograniczony sposób.
Jarek goszcząc w klubach całej polski, a także rezydentując w Ekwadorze miał okazję zagrać z wieloma artystami światowego formatu muzyki trance , house i elektro jak: Blank & Jones, Jonas Steur, CJ Stone, Randy Katana, Bryan Kearney, Johan Gielen, Rank 1, Setrise, E-Craig, Agnelli & Nelson, Paul Webster, Ron van den Beuken, Erwin Spietsbarg aka Matrix, Olav Basowski, Pedro del Mar, Sasha van Holt, First State, Safri Duo aka Michael Parsberg, Dr. Motte, Westbam i wielu wielu innych.
Miał okazję zasmakować także eventowego grania na takich imprezach jak „Global Gathering”, „Euforia Festiwal”, a przede wszystkim „Sunrise Festiwal”.
W chwili obecnej rezydent „Klub Ekwador Manieczki”.

Strony i fanpage:

https://pl-pl.facebook.com/DJ.INSANE.Profil/
https://www.instagram.com/jstarbala/
https://soundcloud.com/jaros-aw-djinsane-starba-a
https://www.youtube.com/user/DjInsaneOficial

Informacje o imprezie: http://cubestage.pl/imprezy/1434-summer-revolution-back-to-the-top