Electrocity Festival 10 - Bilety

известные картины и новости из мира искусства

Komunikat organizatora odnośnie 10. edycji Electrocity Festival.

Drodzy Mieszkańcy Electrocity!

Przez dziewięć edycji wspólnie zapisywaliśmy karty historii naszego festiwalu. Mimo tego, że organizacja Electrocity w tej majestatycznej lokalizacji była niezwykle skomplikowana, zawsze dokładaliśmy starań, aby każda edycja była wyjątkowa. Naszą historię zaczęliśmy ponad dekadę temu mając pustą kartę i głowy pełne pomysłów. Każdy z nas wiele poświęcił, aby Electrocity nabrało ostatecznego kształtu. Udało nam się stworzyć społeczność składającą się z ludzi z każdego zakątka kraju, których tej nocy łączyło jedno - miłość do muzyki. Długo zastanawialiśmy się nad pomysłem na zakończenie naszej przygody z festiwalem. Postanowiliśmy zaprosić Was drodzy Mieszkańcy, abyśmy raz jeszcze wspólnie zebrali się w pocysterskim opactwie w Lubiążu aby napisać Ostatni Rozdział historii Miasta Electrocity.

14 sierpnia 2017 roku spotkamy się po raz ostatni. Dla niektórych będzie to okazja by poczuć tę magię po raz pierwszy, dla innych będzie do powrót do domu by spotkać się z przyjaciółmi na wspólnej celebracji.

BILETY:
27 marca o godz.18:00 startujemy ze sprzedażą biletów "early bird", których ilość będzie ograniczona. Bilety będą dostępne na www.electrocity.abilet.pl w cenie 120 zł. Szczegóły na temat lineupu, scen, pojawiać się będą systematycznie na łamach naszego portalu oraz fanpage Electrocity Festival na Facebooku.