Schossow na fali

известные картины и новости из мира искусства

Szwecja to raczej kraj, który kojarzy nam się z wiecznym chłodem albo wielkim koncernem meblowym. Natomiast skandynawowie, a w szczególności szwedzi, to świetni producenci i dje, którzy robią oszałamiającą karierę na scenie muzyki elektronicznej. Jednym z nich jest Marcus Schossow. Zapraszamy do wysłuchania najnowszego remiksu naszego przyjaciela z Helsingborg.

 

 

 

Najnowszy singiel Jono, Tonego i Paavo – „Sun & Moon“ to idealny utwór na nadchodzące wiosenne dni. Niepowtarzalne trio Above & Beyond zlożone jest z bardzo wszechstronnych producentów. Niemalże każdy utwór ma partię pianina, pięknej i wyniosłej melodii, damskiego lub męskiego wokalu i fajnego klubowego przesłania. Remiksem tego utworu zajął się również Marcus Schossow.

 

Schossow do „Sun & Moon“ przemyca nieco więcej pikantności. Niesmowita „szwedzka“ perkusja, bardzo taneczny groove, umiejętnie skonstruowany breakdown i nieco bardziej podrasowany lead. Sun, Moon, Above & Beyond, Marcus Schossow i inni. Sunrise Festival 2011 nadciąga.

 

Odsłuchać remiks można z powodzeniem na witrynie YouTube.

 

BILETY:

 

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

 

Music Defeats Time