Sky Light Legnica - plaża na dachu

известные картины и новости из мира искусства

W ubiegłym roku w Legnicy powstało miejsce unikatowe na skalę krajową. O czym mowa? Mowa o klubie Sky Light na dachu Hotelu Gwarna w centrum Legnicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest to plaża. Na dachu wysypano kilkadziesiąt ton białego piasku, ustawiono plażowe meble oraz sprowadzono specjalny gatunek palm, które przez cały sezon letni zdobią to miejsce i tworzą świetny klimat. Do dyspozycji gości jest dobrze zaopatrzony bar, wydzielono także strefę, gdzie można spokojnie wypić koktajl, nie zabrakło również parkietu, gdzie o najlepsze dźwięki dbali najlepsi dj-e z naszego kraju m.in. Adamus, Miqro, Neevald, Maiqel, Unknown Poets, Loui, Groove Cocktail, Matush, Milkwish, Messin i wielu innych. Managment artystyczny nad tym wyjątkowym miejscem sprawuje agencja Soundtrade (organizator Electrocity Festival) więc już wiadomo, że nie jest to kolejna "dyskoteka" ;) Nie chcemy tutaj popadać w skrajny zachwyt, ale miejsce naprawdę jest niebywałe. Z 7 piętra rozpościera się panorama na całe miasto, która w nocy robi ogromne wrażenie i współtworzy świetny klimat podczas imprez.


Tak wyglądał sky Light w poprzednim sezonie:

 

Gdyby tego było mało, dla gości, którzy mają ochotę przybyć do Sky Light z daleka i spędzić weekend w Legnicy klub w porozumieniu z hotelem przygotowuje specjalne pakiety weekendowe dzięki czemu bez zmartwień o nocleg będzie można spędzić w Legnicy nawet cały weekend. Wszyscy, którzy zdecydują się na coś takiego mogą liczyć na rabaty w hotelu 4* z dostępem do strefy SPA, sauny oraz basenu oczywiście w cenie noclegu. Do dyspozycji będzie także kryty i strzeżony parking w wnętrzu hotelu.

 

Hotel dysponuje także genialnym zapleczem gastronomicznym, kóre zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienie. Szefem kuchni jest bardzo utalentowany kucharz z wieloma tytułami kulinarnymi co z pewnością wróży świetne menu. Wszystkie potrawy będą dostarczane również do wydzielonej strefy gastronomicznej na plaży dzięki czemu klubowicze będą mieli kompleksową obsługę nie ruszając się z miejsca. Posiłek w formie dania lub przekąsek będzie można zamówić praktycznie do każdego stolika.

 

Dodatkowo na plaży przygotowane zostaną natryski, aby można było się ochłodzić podczas dziennego plażowania, do którego organizatorzy bardzo zachęcają

 

Jak mówią organizatorzy poprzedni sezon był tak zwanym sezonem rozpoznawczym i już teraz zapowiadają, że atrakcji będzie znacznie więcej niż w ubiegłym, ponieważ zainteresowanie jest ogromne. Powiększy się równiż teren. Tegoroczne weekendy podobnie jak rok temu będą bardzo imprezowe i będą obfitowały zarówno w polskich artystów jak i tych zagranicznych. Już teraz zdradzają, że pojawią się u nich nazwiska, które niejeden klub chciałby zaprosić do siebie!

Na weekendach jednak nie koniec. W tygodniu w czasie wakacji zorganizowane będą różnego rodzaju aktywności wszystko po to, aby zachęcić Legniczan i nie tylko do spędzania wolnego czasu właśnie tam.

Sezon rozpoczyna się już w maju, a więcej info znajdziecie na https://www.facebook.com/SkyLightLegnica