Już za miesiąc FAME Music Festiwal, Electronic Edition

известные картины и новости из мира искусства

Już za miesiąc 10 – 11 kwietnia 2015 r. Hala Stulecia, Wrocław

FAME Music Festiwal, Electronic Edition

Dwa dni znakomitej zabawy przy muzyce granej przez ponad 30-tu DJ’ów

Trzy sceny

Hipnotyzujące show taneczne i akrobatyczne

Niesamowite efekty świetlne i laserowe

Ponad 20h wyśmienitej zabawy

Nie może Was tam zabraknąć!!!

plakat

 

Fedde le Grand - Uznawany jest za jedną z najbardziej znaczących postaci w dynamicznie rozwijającym się gatunku muzyki House. Niemal od dekady, należy on do grona 30 najbardziej wpływowych DJów.

ATB -  Istnieje bardzo niewielu artystów, którzy wywierają jakikolwiek realny wpływ na dzisiejszą scenę dance – zbyt wielu jest twórców z dorobkiem, który wydaje się sięgać nie skończoności. Andre Tanneberger taki wpływ jednak wywiera nie przerwanie od piętnastu lat.

Moguai -  regularnie bierze udział w headlinerskich trasach na wszystkich kontynentach świata i gra w najbardziej obleganych godzinach wielkich festiwali.

Chicane DjSet -  jest jednym z najbardziej płodnych producentów dance, kompozytorów i twórców hitów na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat. Jego niemożliwe do podrobienia, zapełniające parkiety przeboje z powodzeniem przeniosły się z alternatywnej kultury klubowej na komercyjne listy przebojów i zawsze są natychmiastowo rozpoznawane.

Ronald van Gelderen - uzbrojony w mnóstwo nowych utworów i wystarczająco dużo energii do zasilania 24.000 domów. Powraca po krótkiej przerwie potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Podróżując po całym świecie od ponad 10 lat, stale grając swoje utwory. RvG na dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej ugruntowanych didźejów na świecie.

AronChupa - Zmysł AronChupa do tego, co zaraźliwe, zauważono na parkietach i listach przebojów całego świata. Talent, który pierwsze kroki stawiał w Borås, od wczesnych lat wykazywał zainteresowanie wieloma instrumentami, nakładając na siebie wpływy z całego muzycznego spektrum, aby stworzyć artystyczną kreację, znaną jako jeden z najbardziej istotnych muzycznych towarów eksportowych Szwecji naszych czasów.Rudee

Edu Natored

Soni Hill

Robert Sevillano  

BOZANDMONSTRR

Damian Force

Polscy Dj-e Neevald, Inox, Miqro, Gromee, Matush, One Brother, Cez Are Kane, Maciej Wowk, Toxic Noiz, Bogush, Bernard Drago, Mr. Root & Mo-J, Mibro, Radi S, Jacob, Mad Luke, Matt5ki, Muto’ss

Sprzedaż biletów:

Teraz promocja w czteropaku taniej!!!

Na portalu FTB.pl

cena biletu w czeropaku 140 zł.

Karnet dwudniowy - 150 zł.

Bilet jednodniowy - 109 zł.

Karnet do sterefy VIP Deluxe dwudniowy - 650 zł

Bilet do sterefy VIP Deluxe jednodniowy - 390 zł.

Bilety dostępne na www.ftb.pl/bilety oraz www.wlotki.pl.

Więcej informacji zapraszamy na:

https://www.facebook.com/FameMusicFestival