Milkwish z Ronem Carrolem i Tomem Novy!

известные картины и новости из мира искусства

Końcówka roku 2014 była dla Milkwish'a bardzo dobra. Jego numer "Snap Chat" wydany w wytwórni należącej do Kolombo - LouLou Records - dotarł do 15 miejsca listy top 100 nu disco / indie na Beatport i wspierany był przez m.in. Full Intention (Michael Grey & Jon Pearn)


 

Już teraz nie mamy żadnych wątpliwosci, że rok 2015 będzie dla niego przełomowym!

19 lutego ukazała się pierwsza z kilku kolaboracji nad jakimi Milkwish pracował podczas ostatnich miesięcy. Współpraca z żywą legendą - Ron Carroll’em, zaowocowała powstaniem "Like You”. Numer ten po 2 tygodniach od wydania szturmuje niemieckie radio oraz kluby na całym świecie.

Próbke tej współpracy znajdziecie tutaj: 

https://soundcloud.com/milkwish/milkwish-ron-carroll-like-you-out-19022015-tiger-records

Kolejny singiel, który ukaże się już tej wiosny to owoc współpracy z gwiazdą muzyki house Tom Novy'm oraz wokalistką Abigail Bailey zatytułowany “Break The Silence. Już wiemy, że zagranicą cieszy się ogromną popularnoscią i Panowe zadecydowali o nakręceniu klipu do tego numeru, który powstanie UWAGA!- w Polsce podczas ich wspólnego występu. Gdzie to będzie? Dowiemy się już niebawem. 

 

 

"Brak The Silence" możecie odsłuchać tutaj:

https://soundcloud.com/milkwish/tom-novy-milkwish-feat-abigail-bailey-break-the-silence-forthcoming-spring-2015

Jak donosi sam Milkwish cytując klasyka: "To nie jest nasze ostatnie słowo" i na pewno miłych niespodzianek podczas tego sezonu będzie znacznie więcej.