Fedde le Grand i Mark Knight na szczycie

известные картины и новости из мира искусства


Zapewne sto razy zastanawialiście się, jak to się dzieje, że spośród tysięce oferowanych empetrójek na zatłoczonym rynku muzycznym, wybiera się właśnie ten jeden, który dominuje i przypisuje się mu numer jeden. Najnowsze produkcje gwiazd Sunrise Festival 2011, aktualnie znalazły się na pozycjach: 1, 4 i 18na portalu BEATPORT. Dwa miejsce zgarnął Fedde le Grand.

 

Najnowszy singiel „Control Room“ to solidny dancefloor killer od FLG. Modny housowy groove, poparty piękną partią padów i obfitą petlą loopową z charakterystycznym dla utworu pluckiem. Drugi, zatytułowany „Autosave“ to współprodukcja Fedde z Patrickiem la Funk. Producenci postawili na subtelną linię basową, która jak najbardziej ociera się o elementy oldskulowego electro. Breakdown niczym z rasowego progresywnego transu i ponownie dynamiczna wywrotka sytuacji z przyjemnymi dla ucha akordami housowymi. To tyle jeśli chodzi o najnowsze produkcje Fedde le Granda.

 

 

 

Mark Knight natomiast, od dłuższego czasu stawia na bujający klubowy groove. Szef Toolroom Records, ma do zaoferowania „Yable Groove“. Bardziej mroczny, mniej melodyjny, ale nadal funkowo-imprezowy z . Oczywiście, jak na szefa wytwórni Toolroom przystało, z obfitym groovem.

 

Polecamy! Utwory można zakupić na beatporcie, natomiast, jeśli chcecie usłyszeć i zobaczyć na żywo FLG i Marka Knighta, zachęcamy do zakupu biletu na Sunrise Festival 2011. Tam artyści zaprezentują swoje sety. Czekamy z niecierpliwością.

 

BILETY:

 

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

 

Music Defeats Time