Giuseppe Ottaviani i jego nowa kompilacja GO On Air - premiera 13 października

известные картины и новости из мира искусства

W ciągu ostatnich lat od startu "dziecka" Giuseppe Ottavianiego - labelu GO On Air - jego imperium rozrosło się do gigantycznych rozmiarów, sięgając także po cotygodniowy podcast, albumy, kompilacje i serię imprez klubowych - wszystko po to, by dostarczyć słuchaczom tego, co elektronika ma lub będzie miała do zaoferowania.
Label, mimo iżż powstał w lutym tego roku, już zdobył sobie przychylność fanów wieloma wysokiej jakości produkcjami. Zresztą nie tylko sami słuchacze wysoko oceniają jego działalność, podobnie jest w przypadku DJów i mediów. Wielu uznaje go nawet za najlepszy start labelu w 2014 roku.

goon2

Aby przypieczętować ten doskonały rok, Ottaviani dostarcza swoim wiernym fanom nową kompilację. W dodatku bardzo wyjątkową, bo znajdzie się na niej 30 całkiem nowych utworów. Są to nie tylko jego produkcje, ale także gwiazd takich jak Aly & Fila, John O'Callaghan, Roger Shah, Sied van Riel, Sean Tyas i wielu innych. Jednym słowem, będziemy tu mieli do czynienia z dwiema płytami wypełnionymi po brzegi najwyższej jakości muzyką i bardzo elektryzującym materiałem. Warto dodać, że przy preorderze albumu na iTunes otrzymamy dwa bonusowe utwory.

Giuseppe Ottaviani o tym albumie powiedział: Myślałem nad tym albumem od dłuższego czasu. Potrzebowalem tylko odpowiedniego zbiegu okoliczności i momentu w mojej karierze, by pchnąć ten temat naprzód. I tak właśnie stało się w tym roku. Potrzebowałem muzyki, która przemówi do mnie, i o której wiem, że przemówi do moich fanów. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego odzewu na temat naszych pierwszych wydawnictw. Z takimi podstawami teraz przychodzi czas na umocnienie swojej pozycji i wierzę, że tracki, które pojawiły się na tym albumie pokazą, że nasz label może się stać światowej klasy wydawnictwem muzycznym. Na pewno nie raz o nas i od nas usłyszycie w nadchodzących miesiącach. Ale na pewno będziemy Was o wszystkim informować jako pierwsi.

Jak narazie wydawnictwa z tegoż labela to zrównoważona mieszanka nowych i starych nazwisk, świeżego materiału oraz klasyków. Jest to label trzymający rękę na pulsie tego co dzieje się na scenie elektronicznej. Jeśli chodzi o nowe, nieznane do tej pory nazwiska - ich muzyka mówi sama za siebie.
Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, odniesiemy się tu do prasy banżowej, która w ciągu ostatniego pół roku opisywała różne wydawnictwa określenami od "wzbudzających dreszcze" po "wstrząsające", od "spoko" po "arcydzieło" oraz "mistrz!"

Pierwsze utwory składanki to "New Leaf" Matta Holliday, Oskara Sawickiego "A new hope" oraz "Awakening" od Syntez'a. Potem wkracza bardziej głębokie, progowe brzmienie w utworach Denisa Sendera i Rafaela Osmo "Arrive", jednej z nowszych produkcji spod labelu GO - "The Discovery" kanadyjczyka Somny, od Dawna mamy "The things we never see". Istna poezja średnich i niskich tonów. Wokalnie również nie ma na co narzekać - mamy utwory takie jak Misja Helsloot "Inevitable" z Alexem Staltari, "I miss you" Paula Legvanda oraz "Melancholie" Johna Masha i Ariette Florence - w każdym słychać dlaczego wybrano akurat tego wokalistę / wokalistkę.
Na dysku numer dwa znajdziemy produkcje autorstwa głośniejszych nazwisk, jak "Games" O'Callaghana, hymn FSOE350 "Eye to eye" Aly & Fila oraz Rogera Shaha, "8 Decades" Sieda van Riela i kilka innych.

Miłośnicy uplift również znajdą coś dla siebie - "It doesn't rain forever" Ciaran McAuley, "Way of dreams" stworzone przez Sygma i zaśpiewane przez Tiff Lacey, "A1 day" Warrena Adamsa oraz "Treacherhous" Alexa Endera to tylko kilka przykładów.
Sam GO dał się tu poznać jako wyśmienity współautor utworów w collabach - pod koniec pierwszej płyty znajdziemy track nagrany wspólnie z Seanem Tyasem "Plan B", a otwarciem drugiej płyty jest "The silence of time", stworzone wspólnie z Andrea Mazza. Dla miłośników klasyki Ottaviani przygotował swoją wersję utworu 4 Strings - "Into the night".

Podsumowując, album ten prezentuje zarówno doskonałe dotychczasowe dokonania labela, jak i światłą przyszłość, która przed nim stoi. W sklepach dostępny będzie od 13 października.

PS. Dla wszystkich miłosnikow audycji Giuseppe ważna informacja - od 6 października zmienia się czas emisji, a nowa godzina to 7 PM CET. Już 13 października, w dniu premiery składanki, specjalne wydanie audycji - z okazji zmiany czasu emisji oraz wydania albumu. Pamiętajcie więc o nowej porze, by nie przegapić nowej muzyki i ważnych informacji.


Disc 01

01. Matt Holliday - New Leaf (Intro Mix)
02. Oskar Sawicki - A New Hope
03. Ilya Syntez - Awakening
04. Denis Sender & Rafael Osmo - Arrive
05. Dawn - The Things We Never See
06. Misja Helsloot feat. Alex Staltari - Inevitable)
07. Floe - Metroplex (Giuseppe Ottaviani Fix)
08. Pacific Nation - Waterfall
09. Narayana - Electra
10. Alex Wackii & Johann Stone - Frisland
11. Burak & Emre - Reveal Yourself
12. Gordey Tsukanov - Karundo
13. Pierre Pienaar & Dirkie Coetzee feat. Ridgwalkers - Frozen Winter (Dirkie Coetzee Remix)
14. Somna - The Discovery
15. Paul Legvand - I Miss You
16. John Mash feat. Ariette Florence - Melancholia (Giuseppe Ottaviani Fix)
17. Colonial One feat. Eva Kade - Where You Are
18. Sean Tyas & Giuseppe Ottaviani - Plan B

Disc 02

01. Giuseppe Ottaviani & Andrea Mazza - The Silence Of Time
02. Alex Ender - Treacherous
03. Matt Chowski - Desire
04. Rene Ablaze feat. Crystal Blakk - See Mee (Original Bangin' Mix)
05. Matt Eray - Sun In The Morning
06. 4 Strings - Into The Night (Giuseppe Ottaviani Remix)
07. Ula - Road To Nowhere (Chris Metcalfe Remix)
08. Ciaran McAuley - It Doesn't Rain Forever (Giuseppe Ottaviani Fix)
09. John O'Callaghan & Jennifer Rene - Games (Standerwick Remix)
10. WeAreAliens - Outcast (Giuseppe Ottaviani Fix)
11. Aly & Fila meets Roger Shah feat. Sylvia Tosun - Eye 2 Eye (Extended Mix)
12. Sied Van Riel feat. Adina Butar - 8 Decades (First Effect Remix)
13. Sygma & Tiff Lacey - Way of Dreams (Marco Bragadin Trance Mix)
14. Warren Adam - A1 Day
15. Dark Fusion feat. Amy Kirkpatrick - Red Sky
16. Peter Santos - Under The Same Sky
17. Sunset feat. Love Dimension - I Just Wanna Dream (Giuseppe Ottaviani Fix)

www.goonair.net
www.facebook.com/goonairrec
www.twitter.com/goonairrec

www.giuseppeottaviani.com
www.facebook.com/giuseppeottaviani
www.facebook.com/giuseppeottaviani
www.soundcloud.com/giuseppeottaviani

www.twenty4sevenmanagement.com
www.soundcloud.com/blackholerecordings

 


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)