Transmisja z enTrance 2011 w GRA.FM

известные картины и новости из мира искусства


 

Od enTrance 2011 dzieli nas zaledwie jeden dzień. Klubowicze, którzy nie dotrą do Bydgoszczy z niewiadomych nam powodów – mają możliwość bawić się razem z nami, słuchając radio odbiorników. Za pośrednictwem lokalnej rozgłośni – Radio GRA – zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z największego klubowego eventu w województwie Kujawsko-Pomorskim.

 

 

Relacja na żywo z Łuczniczki będzie emitowana w specjalnym wydaniu Energizer Gra FM prowadzonej przez MarcinaMartinez” Wiśniewskiego i DarięKosmala. Oprócz setów muzycznych, prezenterzy Gra FM będą przeprowadzać wywiady z artystami, organizatorami imprezy oraz z jej uczestnikami.

 

Jak informuje Martinez – “Eterycznie jesteśmy słyszalni w całym województwie kujawsko-pomorskim. 4 największych miastach regionu tj. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i Inowrocław, co daję blisko 2,5 miliona osób, które mogą słuchać RadiaGra” – to jedna z możliwości dla mieszkańców tego regionu. Słuchać realcji można również za pomocą internetu.

 

Oczywiście istnieje możliwość słuchania on-line, za pomocą portalu www.gra.fm.Z dużą satysfakcją mogę stwierdzić, że transmitowanie na żywo eventów z ‘en’ – na wstępie stało się nie jako tradycją na antenie Grupy Gra. Wspólnie z MDT Agency budujemy na potrzeby relacji eventowe studio, w którym będziemy gościć gwiazdy imprezy, organizatorów oraz uczestników en Trance 2011. Studio RadiaGra to także miejsce, gdzie krótko po naszych wywiadach oddajemy uczestnikom do dyspozycji dj-ów, z którymi można zrobić sobie pamiątkową fotkę, zdobyć autograf, ale też otrzymać gadżety od RadiaGra i MDT” – dodaje Martinez.

 

Jeśli macie ochotę zadać pytanie zaproszonym dj-om. Napiszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Transmisja rozpocznie się punktualnie o 20:00.Poniżejzapraszamy Was do zapoznania się z przydatnymi linkami, aby połączyć się w sobotę z halą Łuczniczka.

 

 

http://www.gra.fm

http://www.facebook.com/martinez.dj.gra

 

ENTRANCE

05/03/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

BILETY DOSTĘPNE W DNIU IMPREZY W KASIE BILETOWEJ.

 

http://www.facebook.com/enTrance2011

http://www.entrance.com.pl

http://www.mdt-agency.pl

http://www.mdtagency.info

 

Music Defeats Time