Eric Prydz powraca do Madison Square Garden z EPIC 3.0

известные картины и новости из мира искусства
Pochodzący ze Szwecji, mieszkający w Los Angeles Eric Prydz przygotowuje się do EPIC 3.0, która ma odbyć się historycznej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

e30

Niewielu artystów na świecie dostąpiło zaszczytu gry w tej słynnej arenie, a jeśli już ktoś miał to szczęście to raz w życiu. Prydzowi to miejsce nie jest obce, a na swoim profilu na Facebooku obiecuje wyjątkową noc:

"Postanowiłem, że zagram specjalnego, 3-godzinnego seta. Będzie to unikatowe show, bez pre-synchronizacji. Chcę by każdy z Was był jego częścią i aby dla każdego było to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju" 

Najwyraźniej cała koncentracja i energia Erica jest skupiona na tym wydarzeniu, by uczynić je najlepszym z możliwych, między innymi dzięki wykorzystaniu hologramów w rozdzielczości 4K oraz technologii laserowej z najwyższej półki. W trailerze można usłyszeć remiks Erica do "Tether" i wizualną zajawkę tego, jak będzie wyglądała scena. Stream audio z imprezy zapewni współpraca z SiriusXM, ale mimo wszystko będzie to z pewnością show, którego nie można odpuścić.

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)