Radio GRA.FM na enTrance2011

известные картины и новости из мира искусства

Sobotnie wieczór na antenie Radia Gra będzie prawdziwym świętem muzyki klubowej. Już dziś zapraszamy tych wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na tym wyjątkowym evencie w bydgoskiej Łuczniczce do słuchania bezpośredniej relacji na antenie Radia Gra. Specjalne entrancowe studio zaczyna prace o godzinie 20:00.

Gospodarzami studia będą Daria Kosmala i Martinez, dziennikarze Grupy Gra.:
Martinez:
"...eterycznie jesteśmy słyszalni w całym województwie kuj-pom. 4 największych miastach regionu tj. Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Inowrocławiu co daję blisko 2,5 miliona osób, które mogą słuchać Radia Gra.
Oczywiście istnieje możliwość słuchania online za pomocą portalu www.gra.fm .

Z dużą satysfakcją mogę stwierdzić, że transmitowanie live eventów z „en” na wstępie stało się niejako tradycją na antenie Grupy Gra. Wspólnie z MDT Agency budujemy na potrzeby relacji eventowe studio, w którym będziemy gościć gwiazdy imprezy, organizatorów oraz uczestników enTrance'11. Studio Radia Gra to także miejsce, gdzie krótko po naszych wywiadach oddajemy Wam do dyspozycji dj-ów, z którymi można zrobić sobie pamiątkową fotkę, zdobyć autograf, ale też otrzymać gadżety od Radia Gra i MDT.
Jeśli już dziś wiecie jakie pytanie chcielibyście zadać to zapraszam do pisania na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.."

Nasza transmisja zacznie się o godz. 20:00, tak wynika z naszej ramówki, którą i tak na potrzeby eventu lekko zmodyfikowaliśmy. Od tej godziny zaczniemy transmisję live, która potrwa 8 godzin. Jednocześnie będziemy się starali, aby te sety, które nie zmieszczą nam się w czasie transmisji było można później odsłuchać na portalu Gra.Fm.
Celem naszej transmisji jest jak najlepsze oddanie klimatu eventu, tak od strony muzycznej jak i możliwości posłuchania tego, co bezpośrednio po swoich setach mają do powiedzenia nasi goście."


Radio Gra
więcej info na gra.fm
oraz: