ALDA Events oraz ID&T ogłaszają drugą edycję Amsterdam Music Festival

известные картины и новости из мира искусства

W tym roku ALDA Events oraz ID&T znowu łączą siły by stworzyć nową edycję Amsterdam Music Festival w czasie największej konferencji muzycznej na świecie: Amsterdam Dance Event 2014.

amsterdammus1ic

Dwie największe, międzynarodowe agencje eventowe zapraszają klubowiczów z całego globu do Amsterdam ArenA, gdzie będą oni mieli okazję cieszyć się najlepszym spośród tego, co scena taneczna ma do zaoferowania. W tanecznej stolicy świata, z nową lokalizacją i miejmy nadzieję jeszcze większą liczbą fanów niż w zeszłym roku.

 

Więcej szczegółowych informacji zostanie ogłoszonych później. Ale, podobnie jak to miało miejsce w 2013, zaproszeni zostaną najlepsi DJe i ich fani, a wszyscy w jednym miejscu. Po sukcesie pierwszej edycji, ALDA Evenst oraz ID&T zdecydowały, że AMF 2014 powinno się dziać w jeszcze większej i pojemniejszej lokalizacji - Amsterdam ArenA. Zeszłoroczna edycja pokazała, że muzyka taneczna to jeden z najlepszych towarów eksportowych. Przyciągnął gości z ponad 63 różnych krajów, którzy świętowali wspólnie ADE, największą muzyczną konferencję na świecie, z udziałem najlepszych DJów, takich jak Armin van Buuren, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike. W tym roku zapowiada się równie dobry line-up. ADE rozrósł się do rozmiarów największego tanecznego eventu na świecie, w trakcie którego wszyscy czołowi DJe zbierają się w jednym mieście na ADE i AMF. Amsterdam Music Festival 2014 znowu zjednoczy tysiące fanów i najlepszych DJów w nowej lokalizacji w tanecznej stolicy świata na okres tygodnia, który cały będzie się kręcił wokół tańca i muzyki.


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)  


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.