Informacje organizacyjne ATB Contact Club Show Szczecin

известные картины и новости из мира искусства

Drodzy Klubowicze!

Od ATB Contact Club Show dzielą nas już pojutrze! Jest nam niezmiernie miło, że razem z Wami będziemy mogli gościć w Szczecinie jedną z największych gwiazd muzyki klubowej – ATB oraz innych światowej klasy DJ’ów!

atb-contact-club-show-szczecin

Poniżej przekazujemy Wam wszystkie informacje organizacyjne, dzięki którym będziecie mogli sprawnie i bezproblemowo dotrzeć na wydarzenie, a także jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w klubie.
Otwarcie bram Peronu 5 nastąpi o godzinie 21.00.
Pierwszeństwo wejścia (z pominięciem kolejki) na teren imprezy przysługuje:
- osobom posiadającym bilety w pakiecie VIP
- osobom posiadającym bilet Przewozów Regionalnych z datą 10-11 maja
- osobom niepełnosprawnym

Osoby, które znajdują się na listach wejściówek bezpłatnych/konkursowych zostaną przekierowane bezpośrednio do odpowiednich stanowisk weryfikacyjnych. Przypominamy o zabraniu dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

TIMETABLE:
21.00-23.00 Warm up DJ
23.00-00.00 Rudee
00.00-02.00 ATB
02.00-03.30 Skytech
03.30-05.00 Artctic Moon
05.00-06.00 Next DJ

LOKALIZACJA
Klub Peron 5 mieści się na ulicy Czarnieckiego 8i, na terenie byłej lokomotywowni, w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP Szczecin. Dawniej w tym miejscu mieścił się legendarny klub Lokomotywa, który był jednym z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Polski. Peron 5 dysponuje kilkoma barami, balkonem (na którym zlokalizowana będzie strefa VIP), antresolą oraz wieloma wygodnymi lożami.

JAK DOJECHAĆ?
Osoby, które na wydarzenie będą chciały przyjechać samochodem proszone są o NIE PODJEŻDŻANIE pod sam klub, a o parkowanie w okolicach lokalu. Taką prośbę kierujemy również do osób korzystających z taksówek. Jako alternatywne miejsce dojazdu proponujemy górne wejście pod dworzec PKP lub skrzyżowanie ulicy Czarnieckiego z ulicą Owocową i krótki spacer do lokalu. Usprawni to przepływ pojazdów w okolicach klubu.

Ze względu na przebudowę torowiska tramwaju linii nr 9, osoby poruszające się komunikacją miejską, mogą się przesiąść na autobus zastępczy linii 801, który dojeżdża z Bramy Portowej na przystanek na ulicy Czarnieckiego i pieszo dojść do samego Peronu 5.

BILETY
Internetowa sprzedaż biletów na ATB Contact Club Show na stronach www.twojebilety.com oraz www.bilety.fm zakończy się w piątek 09.05 o godzinie 23.59.
W dniu imprezy bilety będą dostępne od godziny 10.00 w kasie Peronu 5. Ceny biletów w dniu wydarzenia to:
- 130 złotych/STANDARD
- 349 złotych/VIP

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Do zobaczenia już w sobotę w Peronie 5!
Życzymy udanej zabawy.

5th Element Team