"Ośmieszacie się, do licha..." - czyli słynne wideo o 3 DJach...

известные картины и новости из мира искусства

Być może wielu z Was widziało już słynne video "Co naprawdę robią DJe", na którym widać Laidback Luke'a, Steve'a Aokiego oraz Sandera van Doorna za deckami w Miami, którym towarzyszą zabawne podpisy i opisy tego, co akurat dzieje się na ekranie. Video stało się viralem, wywołało masę komentarzy z każdej strony i zainspirowało Laidback Luke'a do stworzenia instagramowego klipu, który miał w założeniu uciszyć krytyków. Wymiana video trwa w najlepsze, teraz Art Department wrzucili na swojego facebooka podobny film. Poza samym video, chłopaki nie szczędzili "oryginalnej trójce" gorzkich i niewybrednych słów - całość wpisu możecie przeczytać poniżej ZOBACZ 

"Dobra, wiem, że trochę późno na komentarze do tego filmu i wiele już zostało o nim powiedziane, ale i my musimy coś dodać.... Każdy z trójki tych frajerów musi przestać nazywać to co robią "djingiem", bo to obelga dla całej reszty środowiska, która traktuje to zajęcie z szacunkiem i spędza całe życie na poszukiwaniach dobrej muzy i szlifowaniu warsztatu. Z całej trójki rozpoznawalny dla nas jest tylko Steve Aoki, ale zarówno on jak i pozostała dwójka mogą sobie wylizać c***i. Ośmieszacie się, do licha za czek, który pewnie nijak nie jest w stanie pokryć utraty własnej godności. I jak się z tym czujecie, je***i pozerzy?"

video

Aż dziw, że panowie z Art Department znaleźli czas by wziąć udział w tej wymianie nagrań video, zważywszy na ich napięty harmonogram. Dopiero co wrócili z Coachelli a już startują na Moogfest, Mysteryland, Tomorrowland oraz Kazantip (o ile ten ostatni w ogóle dojdzie do skutku). Poza tym szykują się do rezydentury w DC10 na Ibizie i tour'u, który ma obejmować od Argentyny, przez Chorwację po Ukrainę. Na Soundcloudzie dostępne jest również ich najnowsze dzieło - "Heartbreakers Techno".

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.