Bingo Players odwołują występ w Hakkasan

известные картины и новости из мира искусства

Niedawno fanów ekipy Bingo Players dotknęła smutna informacja o śmierci Paula Baumera w grudniu 2013. Drugi z członków Bingo Players uznał, że będzie kontynuował projekt solo i po krótkiej przerwie rozpoczął trasę koncertową. Jednakże teraz znowu została przerwana, tym razem jednak całe szczęście powód był bardzo pozytywny.

bingo-players-odwouj-wystp-w-hakkasan

Maarten Hoogstraten napisał na oficjalnym fan page projektu, że musi odwołać swój wystep w Las Vegas, w klubie Hakkasan, ponieważ jego żona spodziewa się dziecka i oczekują na poród. Show samo w sobie się jednak odbędzie - Bingo Players zastąpi inna gwiazda aktualnych list przebojów - Steve Aoki, który ciągle przeżywa bardzo gorący okres swojej kariery. Niedawno miała miejsce premiera jego kolejnego singla, "Rage the Night Away", wkrótce pojawi się kolejny album, są również plany występu w nowojorskiej Madison Square Garden. A Maartenowi i jego rodzinie gratulujemy narodzin potomka.


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.