Armada i Armin otrzymują 10 nagród IDMA!

известные картины и новости из мира искусства

Amsterdam, 28 marca 2014. Holenderska wytwórnia Armada Music oraz najbardziej utytułowany DJ świata i jej współzałożyciel Armin Van Buuren, otrzymali łącznie 10 prestiżowych nagród International Dance Music Awards, podczas specjalnej gali w Miami.

ArminVanBuuren2014press3a

Społeczność klubowa z całego świata po raz 29 zadecydowała o najlepszych utworach, najlepszych artystach, DJ’ach, klubach i labelach. Niewątpliwie jest to kolejny udany rok dla holenderskiego giganta - Armada Music. Armin Van Buuren zdobył aż 8 statuetek, w tym za „Najlepszy utwór trance”, „Najlepszą kompilację”, „Najlepszego trance’owego DJ’a”, „Najlepszy podcast i audycję radiową”, „Najlepszego artystę solowego”, „Najlepszy teledysk”, „Najlepszą współpracę z wokalistą” i „Najlepszego producenta”. Armada Music dodatkowo została nagrodzona za „Najlepszy undergroundowy utwór dance” i „Najlepszy utwór tech-house/techno”. Aż 3 nagrody otrzymał hit „This Is What It Feels Like” z ostatniego autorskiego albumu Armina pt. „Intense”.

ArminVanBuuren2014press3

Winter Music Conference odbywa się w marcu każdego roku w Miami. Wraz z 60.000 gości z 70 różnych krajów oraz DJ’ami, właścicielami wytwórni i delegatami ze sceny Dance, Winter Music Conference jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej. Najbardziej oczekiwanym i kulminacyjnym momentem imprezy jest wręczenie wszystkich nagród łącznie w 55 kategoriach. W tym roku oddano łącznie ponad 2 miliony głosów z 206 krajów.


Zwycięskie kategorie:

Najlepszy utwór trance:
Armin Van Buuren feat. Trevor Guthrie - This Is What It Feels Like
Najlepsza kompilacja:
Armin Van Buuren - A State Of Trance 2013
Najlepszy trance’owy DJ:
Armin Van Buuren
Najlepszy podcast i audycja radiowa:
Armin Van Buuren - A State Of Trance
Najlepszy artysta solowy:
Armin Van Buuren
Najlepsza współpraca z wokalistą:
Armin Van Buuren feat. Trevor Guthrie - This Is What It Feels Like
Najlepszy teledysk:
Armin Van Buuren feat. Trevor Guthrie - This Is What It Feels Like
Najlepszy producent:
Armin Van Buuren
Najlepszy undergroundowy utwór dance:
Green Velvet - Bigger Than Prince
Najlepszy utwór tech-house/techno:
Tiga vs. Audion - Let’s Go Dancing