Sebastian Ingrosso oraz Axwell tworzą "taneczny hymn" z Eltonem Johnem

известные картины и новости из мира искусства

"Uwielbiam elektronikę" - stwierdził Elton John w wywiadzie dla Clash Magazine. "Pierwsza rzecz jaka rozbrzmiewa gdy wstaję rano to elektronika. Stworzyłem track z Timbalandem, mam też nadzieję na współpracę z Pharellem. Lubię odkrywać nowe obszary."

sebastian-ingrosso-oraz-axwell-tworz-qtaneczny-hymnq-z-eltonem-johnem2

Jaki więc nowy obszar odkryje tym razem legenda muzyki? Wiadomo, że chodzi o współpracę z Axwellem i Sebastianem Ingrosso. W innym wywiadzie, dla magazynu Billboard, frontman ekipy OneRepublick, Ryan Tedder odkrywa, że współpracuje z Eltonem i Szwedami nad czymś, co magazyn określa jako "taneczny hymn".

Nie jest to pierwszy przypadek współpracy Teddera z Ingrosso i Alesso. Najpierw Tedder użyczył wokalu dla "Calling (Losing My Mind)" Ingrosso, a następnie Alesso zremiksował jeden z utworów OneRepublic "If I lose myself". Wszystko w tym samym czasie, kiedy Szwedzka Mafia pracowała nad dokumentem "Leave the world behind".

Axwell i Ingrosso wystartowali również z własnym show Departures w Ushuaia Beach Hotel na Ibizie i na pewno nie jest to jednorazowa akcja. Co do współpracy z Eltonem Johnem - można teraz oczekiwać informacji o dacie premiery i nasłuchiwać nowej produkcji w setach późnym latem.


 


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.