Zainteresowani wygraniem dożywotniej wejściówki na Tomorrowland?

известные картины и новости из мира искусства

Belgijskie epickie Tomorrowland jest jednym z eventów, przy okazji którego najchętniej organizuje się konkursy z wejściówkami. Tegoroczna edycja jest dwukrotnie większa i dłuższa niż poprzednia, a co za tym idzie 360 tys. biletów przeznaczonych do sprzedaży zniknęło w ciągu godziny. Czy więc nadal jest szansa na zdobycie biletu i znalezienie się pośród innych klubowiczów z ponad 220 krajów? Tomorrowland daje Wam taką możliwość - jeden szczęściarz zdobędzie golden ticket, uprawniający go (i trzech jego znajomych) do wejścia na Tomorrowland DOŻYWOTNIO.

zainteresowani-wygraniem-doywotniej-wejciowki-na-tomorrowland

Kuszące? Na stronie konkursu należy napisać lub w inny sposób stworzyć wiadomość dla Mostu Tomorrowland, projektu artystycznego, zbudowanego z tysięcy drewnianych listew, na których naniesione zostały cytaty klubowiczów, których wspólnym mianownikiem jest "jedność". Jeśli masz zacięcie artystyczne możesz swój cytat przedstawić w bardziej oryginalnej formie. Zgłoszenia są przyjmowane do 10 kwietnia.

Tomorrowland nawiedzi belgijskie Boom od 18 do 20 lipca, by wrócić od 25 do 27 lipca. Wśród zaproszonych w tym roku artystów między innymi Jamie Jones, Dave Clarke, Hardwell czy Laidback Luke. Dla nieprzekonanych poniżej pełny line-up oraz oficjalne after-movie edycji 2013.


 Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.