KNIFE PARTY POWRACA?

известные картины и новости из мира искусства

‘You blocked me on Facebook and now you're going to die!’. Chyba nie ma osoby, która nie znała by tego tekstu. Jest to dokładnie tekst z kawałka ‘Internet Friends’ duetu Knife Party.

knife-party-powraca

Knife Party to projekt stworzony przez Roba Swire i Garetha McGrillena – członków Pendulum. Ich największym hitem był wcześniej wspomniany kawałek ‘Internet Friends’. Jednak nie możemy również zapomnieć o takich produkcjach jak ‘Rage Valley’ czy ‘Bonfire’, które podbijały światowe festiwale.

Ich produkcją była EPka ‘Haunted House’ wydana 6-go maja 2013. Od tamtej pory słuch o nich zaginął… aż do teraz. Chłopaki opublikowali ostatnio na swoim Twitterze informację, że set, który zagrali podczas Music Festival Sydney 2014 rozpoczęli od swojego nowego kawałka z nachodzącego albumu. Tak, z ALBUMU! Po trzech, do tej pory wydanych, idealnych EPkach, chłopaki zdecydowali się dostarczyć swoim fanom jeszcze więcej dobrej muzyki w postaci albumu. Myślę, że tak jak my nie możecie doczekać się na kolejne zapowiedzi. Tymczasem możecie posłuchać ich kawałka, który zagrali na Music Festival Sydney 2014.


 

Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl) 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.