8 powodów by jechać na Ultra Music Festival 2014

известные картины и новости из мира искусства

1. By odkryć nowych artystów

Lista osób debiutujących na Ultra 2014 zawiera takie nowe nazwiska sceny jak Blasterjaxx, Dyro, Martin Garrix czy Michael Brun, ale także nazwiska, które na scenie pojawiły się na długo zanim powstała nawet nazwa EDM, czyli legendarni Carl Cox, Armin van Buuren i Tiësto.
Ponadto, Ultra Music Festival to nie tylko wydarzenie z największymi DJami na świecie, ale także miejsce, gdzie nowe talenty mogą się pokazać szerszej publiczności - chociażby techno duet Blondish czy Tale of Us - każdy z nich zadebiutuje na scenie Underground Story.
No i na koniec, znani artyści mają okazję zrobić coś, czego ich fani by się po nich nie spodziewali, na przykład Armin van Buuren zagra jako Gaia a Eric Prydz wystąpi w specjalnym HOLO pokazie. 

1

No właśnie, powód 2. Armin van Buuren jako Gaia

Ultra ogłosiło, że AvB zagra w tym roku dwukrotnie. Raz na mainstage, pod swoim nazwiskiem, a drugi jako alias Gaia na scenie ASOT 650 New Horizons. Według wpisu Ultra na Instagramie, Gaia to nieco inne brzmienie od tego, które usłyszymy na mainstage, set dedykowany bardziej fanom prawdziwego trance.

2

3. Ferry Corsten i Markus Schulz w b2b jako New World Punx

Dwa z najbardziej cenionych nazwisk sceny trance, obaj są DJami i producentami największego formatu, ale razem prezentują show tak elektryzujące, że większe, że nie dające się z niczym porównać. Najlepiej odda to ich set z ASOT 650 w Utrechcie.

3

4. Na Ultra jest zawsze mnóstwo pięknych dziewczyn
Sami spojrzcie...

4a

5. Ultra 2014 to pierwszy festival z udziałem Jack U.

Jack U to projekt Skirllexa i Diplo, dwóch DJów, którzy już mają za sobą występy z innymi artystami. W zeszłym roku Skirllex występował jako Dogg Blood z Boys Noize, a Diplo jako Major Lazor. Teraz obaj postanowili zagrać razem na UMF jako Jack U.

5

6. Eric Prydz zaprezentuje Holo

Po EPIC (Eric Prydz in Concert) człowiek wielu DJskich aliastów powraca na UMF z nowym pomysłem. Nie wiadomo póki co za dużo na ten temat, jedynie to, że odbędzie się na scenie głównej. Po nazwie można wnioskować, że chodzi o nowy rodzaj wizualizacji i efektów specjalnych, wykorzystujących holografy 3D.

6

7. Każdy festiwal to oryginalne znaki wśród tłumu:

7a

7b

8. Nicky Romero i Vicetone zaprezentują swój wspólny track na UMF.

8


 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.