Armin van Buuren rezydentem Ushuaia Ibiza

известные картины и новости из мира искусства

W trakcie relacji live z ASOT Buenos Aires, Argentyna, Armin zapowiedział swoją rezydenturę w Ushuaia na Ibizie. Każdego czwartku tego lata Armin zaprosi swoich fanów na specjalny odcinek letniej eydcji ASOT w magicznych i wyjątkowych okolicznościach przyrody Ushuaia Ibiza. Miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów, w tym także gwiazdy i wielu VIPów. W ten sposób uda się połączyć wspaniały wypoczynek na rajskiej wyspie Ibizy z muzycznymi doznaniami serwowanymi przez najlepszych DJów na świecie, których zapraszał będzie Armin.

armin-van-buuren-rezydentem-ushuaia-ibiza

Idealnie pasuje to do idei obchodów ASOT 650, odwiedzających coraz to bardziej egzotyczne zakątki świata, takie jak Kuala Lumpur, Jakarta czy Miami, które jak zwykle będzie gościło scenę poświęconą tylko ASOT na Ultra Music Festival. Alda Events połączy siły z High Scream Productions w produkcji tej wyjątkowej, letniej edycji ASOT, by spełnić oczekiwania każdego klubowicza i fana ASOT. W każdy czwartek przy udziale Armina i zaproszonych przez niego gości Ushuaia Ibiza zmieni się w taneczny raj.

Start rezydentury A State of Trance na Ushuaia Ibiza planowany jest na 26 czerwca, a ostatni letni odcinek zostanie wyemitowany 11 września. Więcej informacji o line-upach, sprzedaży biletów i innych pojawi się już wkrótce na www.astateoftrance.com/ibiza, a informacje o samym Ushuaia Ibiza znajdziecie na www.ushuaiaibiza.com/asot.


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl) 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.