Afrojack prezentuje: Nick van de Wall

известные картины и новости из мира искусства

Miesiąc temu, Afrojack zaprezentował się na Ultra Music Festival nie pod swoim dotychczasowym pseudonimem - Afrojack, ale jako Nick van de Wall. 

afrojack-prezentuje-nick-van-de-wall

Nick wszedł w nową fazę życia, nową fazę swojej kariery. Nie ma jednak obaw, że Nick zniknie ze sceny muzycznej. A wręcz przeciwnie gwiazda podjęła zaskakująco inny kierunek swojej muzyki. Widocznie, jest kolejnym artystą, który ma dosyć wciąż tych samych bigroomowych dźwięków.

Nick stworzył już swój nowy profil na Soundcloud jako 'NickvandeWall', i jak do tej pory umieścił tam sześć nowych dźwięków, m.in.: 'NLW ID', 'Kamehameha', 'Yeah', 'Who Got It', 'Udi' oraz 'Dutch Music Mafia'. Każdy z tych kawałków jest w innym stylu, ale możemy tam znaleźć znajome dźwięki z poprzednich produkcji. Do tej pory nowy profil Nick'a na Soundcloud zasubskrybowało już ponad 2 tys. osób. Nick pod nowym pseudonimem działa szybko i na bieżąco aktualizuje swój profil.

Przypominijmy również, że na początku lutego wyszedł ostatni kawałek Afrojacka 'Ten Feet Tall', który możecie odsłuchać poniżej:Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.