Newsy prosto z klubu Ekwador. Trailer filmu z XIII Urodzin klubu Ekwador.

известные картины и новости из мира искусства

 

Kochani klubowicze 19 lutego w Ultrechcie odbyła się co roczna impreza Energy. Jest to jedno z największych wydarzeń trancowych na świecie. Już dziś możemy Was mile zaskoczyć i zdradzić małą tajemnicę iż na pewno 4 nazwiska z line upu Energy 2011 pojawią się już niedługo w klubie Ekwador.

Przed nami bardzo dużo wspaniałych imprez. Najbliższa już 5 Marca i za sterami stanie duet do zadań specjalnych – MYON & SHANE 54. Ich produkcje, mashupy oraz remixy są uznawane przez największe nazwiska takie jak Armin Van Buuren, Markus Schulz czy Above & Beyond.

2 Kwietnia urodziny Cez Are Kane i śmietanka najlepszych polskich djów i producentów, w tym gość z zagranicy. Kto nim będzie dowiemy się już wkrótce. Biegnąc dalej 24 Kwietnia – Święta Wielkanocne – termin zarezerwowany na pierwszą w 2011 roku edycję Back To Old Night, na tą okazję ściągamy artystę na którego czekało wielu klubowiczów, to właśnie z nim swoją karierę ropoczynał Ekwador.

28 Maj ta data bez wątpienia wstrząśnie całą klubową Polską. Największy artysta który pojawi się w tym miejscu od 1998 r. Bez wątpienia jeden z najlepszych trancowych producentów i djów na świecie Laughingkto to taki ? może już się domyślacie. Już wkrótce wszystko będzie jasne…Bądźcie z Nami.

Poniżej prezentujemy trailer filmu z XIII Urodzin klubu Ekwador. Pełen film wkrótce, bądźcie czujni.