Tommy Trash i jego inspiracje

известные картины и новости из мира искусства

Tommy Trash i jego inspiracje

Ministry of Sound od początku 2014 wypuszcza serię kompilacji "Inspired", która ma za zadanie prezentować artystów, "którzy mają coś do powiedzenia przez swoje nagrania". Każda kompilacja ma przez to mieć swój niepowtarzalny charakter. Pierwszym z prezentowanych artystów jest australijski DJ i producent Tommy Trash, dla którego rok 2013 pełen był występów, festivali (takich jak Tomorrowland, Coachella, Creamfields oraz Las Vegas i Electronic Daisy Carnival w 2012. Jego kompilacja składa się z dwóch CD, pierwszym reprezentujacym "przeszłe inspiracje" (w okresie od 2001 do 2007) oraz druga z rzeczami zdecydowanie nowszymi i bardziej współczesnymi.

tommy-trash-i-jego-inspiracje

"Bardzo spodobał mi się pomysł pokazania fanom co mnie inspirowało i co na mnie wpłynęło, więc postanowiłem ściśle trzymać się idei Ministry of Sound. Fajnie jest spojrzeć wstecz na muzykę, która kiedyś mnie kształtowała, i z której pewnie wiele słychać do dzisiaj w moich produkcjach. Ludzie powinni rozumieć skąd się wzięło to, czego słuchają."

Nie ujawniono jeszcze pełnej tracklisty, wiadomo natomiast, że będa tam trzy ekskluzywne tracki, jeden to bootleg "Cascade vs. The End". Producent mówi o tym mash-upie: "Są to dwa kawałki bardzo ważne dla mojej kariery. Nadal lubię je grać dostaję wiele pozytywnych reakcji, ale w tej kompilacji chciałem też zawrzeć coś nowego." 

Premiera kompilacji ma nastąpić 16 marca.

 


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.