DJe i ich życiowe partnerki na zdjęciach

известные картины и новости из мира искусства

Jakiś czas temu w Sieci można było znaleźć kilka zdjęć prezentujących znanych DJów wraz z ich dziewczynami / żonami:

9. Axwella i jego żonę Glorię

9

8. Don Diablo na czerwonym dywanie kinowej premiery I Am Hardwell w czasie Amsterdam dance Event z dziewczyną

8

7. Steve'a Angello z żoną, Isabel Adrian

7

6. Adama Beyera i Idę Ingberg, "władców" techno, właścicieli labelu Drumcode. Prywatnie rodziców dwójki dzieci. Na festivalu 5. Free Your Mind Ida była w ciąży z drugim dzieckiem, i miała pewne obawy czy narażać ciążę na trudy festivalowego życia, ale ponoć lekarz zapewnił ją, że nic im nie grozi.

6

 

5. Calvin Harris and Ellie Goulding

5

4. Sebastiana Ingrosso z zoną Kee.

4

3. Sunery James i jego żonę, supermodelkę Doutzen Kroes, dumnych rodziców syna Phyllona.

3


2. Numerowi 1 DJ Maga na premierze I Am Hardwell towarzyszyła dziewczyna.

2

1. Laidback Luke z żoną Giną Turner, oczekujący narodzin córki.

1


Pora na bardziej aktualne zestawienie:

7. Dannic z dziewczyną

7

6. Avicii i Raquel Bettencourt - byli ze sobą na rozdaniu American Music Awards, ale na twitterowym koncie Raquel znajdziemy sporo jej zdjęć z Timem Berglingiem.

6

5. Tocadisco i Natasha Garcez - Tocadisco ma chyba jedną z najładniejszych dziewczyn i są ze sobą od długiego czasu, co najmniej od 2009 roku.

5

4. Armin van Buuren i Erika van Thiel - są ze sobą od 13 lat, a od 4 jako małżeństwo. Ich rodzina to również córka Fenna i syn Remy. Remy urodził się krótko przed setem Armina na Tomorrowland 2013, nic więc dziwnego, że dumny tata zadedykował mu swój występ.

4

3. David Guetta i Cathy - razem od 1992 roku. Cathy pochodzi z Senegalu, gdzie pracowała jako manager klubu i organizator eventów. To ona pomagała mężowi organizować imprezy, między innymi słynne "Fuck me, I'm famous" na Ibizie.

3

2. Ferry Corsten i Lia Colayco Corsten - pierwszy raz razem można ich było zobaczyć w jednym z holenderskich talkshow. Ferry opowiadał tam wtedy między innymi o Donate and Dance, imprezie charytatywnej, na której zbierano pieniądze na ofiary katastrofy na Filipinach.

2

1. Kaskade i Naomi Raddon
Poznali się na Uniwersytecie Utah, aktualnie mają trójkę dzieci.

1

0. Nicky Romero i Yvonne Coldeweijer
Trochę nie pasują do zestawienia, bo rozstali sie 18 grudnia zeszłego roku, ale są tutaj pro forma. Spotkali się ze sobą kilka razy, Yvonne była także partnerką Nicky'ego podczas wręczenia nagród MTV EMA Awards.

0


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.