CO DALEJ Z BINGO PLAYERS?

известные картины и новости из мира искусства

W dniu 19 grudnia 2013 świat obiegła smutna wiadomość, która wstrząsnęła całym przemysłem muzycznym. To właśnie wtedy zmarł Paul Bäumer – połowa duetu Bingo Players. Paul przegrał walkę rakiem, miał zaledwie 37 lat.


Druga połowa duetu – Maarten, po tej tragicznej informacji, postanowił anulować wszystkie występy zaplanowane na końcówkę 2013 roku, aby oddać hołd swojemu partnerowi, ale przede wszystkim swojemu przyjacielowi.

co-dalej-z-bingo-players

Od śmierci Paula minął już ponad miesiąca, wszyscy fani Bingo Players zastanawiali się co dalej. Czy Bingo Players będzie jeszcze istnieć? Kilka dni temu Maarten umieścił na swojej stronie informację, która daje odpowiedź na wszystkie pytania. Przede wszystkim podziękował fanom za wsparcie, a także wyjaśnił co stanie się z Bingo Players.

'Drodzy Fani,
Po pierwsze, chcę podziękować każdemu z was za ogromne wsparcie i życzliwość w ostatnim czasie. Dostałem bardzo dużo szczerych wiadomości od was, za co bardzo dziękuję. To znaczy bardzo dużo dla mnie, a także dla rodziny i przyjaciół Paula.
Wiele osób pytało, czy można oddawać pieniądze na cele charytatywne w imieniu Paula. Prosił o to, aby datki kierować do KWF (Dutch Cancer Society) - www.kwf.nl
Tak więc, co zrozumiałe, jest wiele pytań w związku z tym, co stanie się dalej. Cóż, po pierwsze chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że chcę nadal kontynuować projekt Bingo Players. Wraz z Paulem zaszliśmy zbyt daleko, aby z tego zrezygnować. Duch Paula zawsze będzie częścią wszystkiego co robię jako Bingo Players.
Przed śmiercią, Paul i ja rozmawialiśmy i jasno powiedział, że chce abym kontynuował nasz wspólny projekt. Pracowaliśmy bardzo ciężko, aby dostać się do tego miejsca, gdzie właśnie jesteśmy. Czuję, że nasza podróż dopiero teraz naprawdę się zaczęła.
Chcę kontynuować projekt, ponieważ kocham to, co robię i chcę to zrobić dla nas obu. Jest dużo utworów, nad którymi pracowaliśmy zanim Paul zmarł. Wszystkie kawałki zostaną wydane w ciągu najbliższych miesięcy i lat, więcej o tym wkrótce!

Bingo Players zawsze będzie w liczbie mnogiej!'
- Maarten

Trzymamy kciuki za Maartena, aby nie zrezygnował z tego, co do tej pory razem osiągnęli i czekamy na kolejne utworu. Oczywiście nie zapominamy o Paulu, zawsze będziemy mieć go w naszych sercach.

 

 

Autor:
Karolina Smolarek (CubeStage.pl)
 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.