3 tygodnie nowej muzyki od Aokiego

известные картины и новости из мира искусства

Steve Aoki należy do jednych z najbardziej zajętych osobistości świata EDM, ale 2013 był chyba w jego karierze najbardziej zajętym i produktywnym rokiem. To właśnie w zeszłym roku wystartowała jego wielka trasa, zawierająca w sobie największe festivale i eventy, łączone jednocześnie z rezydenturą w Las Vegas. Wziął także udział w kilku dużych kolaboracjach i wystartował z własnym labelem - Dim Mak. Oczywiście nie zapomniwszy o dokładnej dokumentacji każdego momentu na Youtube, Instagramie oraz Facebooku.

3-tygodnie-nowej-muzyki-od-aokiego

Jeśli najbliższe tygodnie mają być jakimś porównaniem, to wygląda na to, że Steve nie zamierza zwalniać tempa. Nie tylko zagra na Sundance, ale zapowiedział serię nowych wydawnictw sygnowanych logo Dim Mak, trwającą przez 3 tygodnie i objętych jedną, wspólną nazwą "3OKI".

"3OKI" wystartowało 2 dni temu, 21 stycznia, paczką remiksów dla Linkin Park i ich "A light that never comes". EPka zawiera między innymi produkcje Ricka Rubina, Vicetone, Angger Dimas oraz twoloud. Następny release, planowany na 28 stycznia to "Don't stop the swag", singiel, przy którym Steve współpracował z producentem z nurtu hardstyle Coone. Na 7 luty zaplanowano premierę "Feedback", festivalowego, electro-house'owego potwora, stworzonego przy wsprółpracy z Autoerotique oraz duetem Dimitri Vegas & Like Mike.

Poniżej zajawka trzech tygodni szaleństwa z 3OKI.

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.