Armin van Buuren jako Gaia na Ultra 2014

известные картины и новости из мира искусства

Z pewnością większość fanów Ultra Music Festival nie trzeba już przekonywać do udziału w tym wydarzeniu, ale mimo wszystko pojawi się wkrótce kilka nowych argumentów dla tych jeszcze niezdecydowanych. 30 marca bowiem UMF sprowadzi do Bayfront Park w Miami największe gwiazdy EDM, w tym 40 już przedstawionych artystów.

armin-van-buuren-jako-gaia-na-ultra-2014

Na szczycie listy oczywiście gwiazdy mainstage, takie jak Above & Beyond, Afrojack, Hardwell, Eric Prydz (z wariacją na temat jego ostatnich eventów EPIC), Kaskade, David Guetta czy Tiesto. Nie zabraknie jednak także akcentów dla purystów niektórych gatunków, czego przykładem będzie powrót Armina van Buurena i jego sceny A State Of Trance.

W tym roku fani Armina doświadczą czegoś nowego jeśli chodzi o UMF - będzie to set szefa Armady pod aliasem Gaia. Jak niedawno ogłosili organizatorzy, "AvB podejmie wyzwanie rzucone przez ortodoksyjnych fanów trance i przygotuje seta pełnego czystej postaci trance." Armina nie zabraknie również na scenie głównej. Poniżej możecie zobaczyć film z seta AvB z zeszłorocznego UMF i obchodów ASOT 600. A tymczasem można rozpocząć odliczanie do magicznego seta Gaia.

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.