Europejski konkurs dla Djów – scena New Talents na Trancefusion Power of Elements!

известные картины и новости из мира искусства

Agencja BTL prezentuje:

TRANCEFUSION – POWER OF ELEMENTS

Sobota, 13.4.2013, Otwarcie bram: 18:00

Pałac Przemysłowy, Praga 7

Mainstage: Ferry Corsten, Aly & Fila b2b John O'Callaghan, BT, Solarstone, Andrew Rayel, Sean Tyas, John Askew, Beat Service, Ferry Tayle b2b Manuel le Saux, Estiva, Darren Porter, ReOrder b2b Thomas Coastline

Johan Gielen and friends stage: Johan Gielen, Cor Fijneman, Virtual Vault, Three Drivers

Special Guest: Christian Burns

Europejski konkurs dla Djów – scena New Talents na Trancefusion Power of Elements!

 

A4 POWER-OF-ELEMENTS DJ CONTEST 2

Jesteś młodym I utalentowanym Djem lub producentem? Chciałbyś wystąpić na scenie New Talents na Trancefusion Power of Elements u boku największych sław Trance?

Na Trancefusion – Power of Elements w Pałacu Przemysłowym 19.04.2014 stworzyliśmy scenę dla młodych talentów z całej Europy. Gra na tak prestiżowym evencie to coś o czym marzy wielu młodych Djów, a teraz macie szansę zaprezentować swoje umiejętności przed tysiącami fanów trance.

Waszym zdaniem będzie stworzyć 60-minutowego seta, który potwierdzi, że jesteście gotowi by grać u boku największych w tej branży. Konkurs jest otwarty dla wszystkich Djów z całej Europy, więc pokażcie na co Was stać!

Zasady:

Wasz set zostanie wklejony wraz z innymi starującymi w konkursie na specjalnym profilu soundcloud. Fani będą mieli możliwość odsłuchać je I zagłosować na swoich ulubieńców za pomocą “Lubię to” na Facebooku. Głosowanie potrwa od 9 lutego do 16 marca, kiedy ogłosimy 7 laureatów. Będą oni mieli niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swoich setów na żywo na scenie New Talents 19 kwietnia w Pradze.

Sety nalezy nadsyłać do 9 lutego na serwer FTB http://czshare.com/. Wszystkie muszą być w formacie mp3 I mieć maksymalnie 60 minut. Wraz z linkiem do seta, przesłanym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podeślijcie swój pseudonim, imię I nazwisko, krótkie bio, narodowość oraz zdjęcie