Nowy, dwupłytowy album Deadmau5'a gotowy!

известные картины и новости из мира искусства

Oto wieści na które czekali wszyscy fani Deadmau5'a - jego nowy album jest skończony. "2 płyty, 2 miksy, 25 utworów - czyli coś, z czego jestem bardzo dumny." Wszystko zaczęło się w listopadzie, gdy artysta zaktualizował swój profil na SoundCloud o siedem nowych produkcji. Dlaczego akurat siedem? Nietrudno zgadnąć, jeśli spojrzy się na ich tytuły, które są łacińskimi nazwami siedmiu grzechów głównych.

nowy-dwupytowy-album-deadmau5a-gotowy

Jako, że długość każdej "zajawki" waha się od 1:19 do 4:22, zestawienie stało się idealną zapowiedzią kierunku, w którym obecnie podąża Deadmau5. Nie pozostaje nic innego jak tylko niecierpliwie wyczekiwać pojawienia się albumu w sklepach. A to nie jedyna dobra wiadomość na początek nowego roku - magazynowi Rolling Stone Zimmerman obwieścił, że pracuje nad nowym show.


 

 

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.