Sunrise Festival 2011

известные картины и новости из мира искусства

 

Sunrise Festival 2011 – 22-24 lipca, Kołobrzeg

 

 

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca…”

 

Te słowa powtarza większość klubowiczów, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w wielkim przedsięwzięciu muzycznym Sunrise Festival. Co roku, od ponad 8 lat w ostatnich dniach lipca, Kołobrzeg zmienia się w festiwalowe miasto. Dwie pierwotne i przeciwne, ale uzupełniające się siły, odnajdziemy w dniach 22-23-24 lipca tego roku. Sunrise Festival zapowiada Yin i Yang!

 

3 dni, 3 sceny, ponad 30 tysięcy klubowiczów i więcej niż 40 dj-ów z całego świata. To pewne liczby na festiwalu wschodzącego słońca. Takich pewniaków mamy jeszcze więcej!

 

1 marca, tradycyjnie w bileterii Music Defeats Time zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2011. Na dzień przed rozpoczęciem sprzedaży, odbędzie się długo oczekiwana audycja MDT.FM z udziałem organizatorów. Ponadto, trzy dni wcześniej organizatorzy zaplanowali ujawnienie tegorocznego line-up’u imprezy!

 

Pewne jest, że agencja MDT po raz kolejny zaprosiła gwiazdy z muzycznej ekstraklasy, których dźwięki zabrzmią na potężnym systemie nagłośnieniowym zainstalowanym przez FOTIS SOUND. O Wasze doznania wizualne jak co roku zadba CLOCKWORK.

 

Tradycyjnie, MDT Agency zaprasza wszystkich klubowiczów, którzy nie mogą się doczekać Sunrise Festival na specjalną trasę “BE 3” promująca nadchodzące wydarzenie, w klubach na terenie całej Polski.

 

Plażowy klimat, powiew morskiego wiatru, słońce, fale, muzyka = Sunrise Festival. Pamiętajcie, że historia zależy od nas. Tworzymy ją my, tworzy ją czas. Do zobaczenia w dniach 22-24 lipca w Kołobrzegu.

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

Cena biletów zostanie ujawniona w przeciągu kilku dni. (dostępne od 1 marca)

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

 

Music Defeats Time