Daft Punk i ceremonia rozdania nagród Grammy

известные картины и новости из мира искусства

Jeśli ktoś czeka na występ Daft Punk na ceremonii rozdania nagród Grammy, mamy dobrą wiadomość - na scenie zobaczymy nie tylko kultową grupę, ale także artystów, z którymi nagrywali oni Random Access Memories.

Show z 26 stycznią będzie pierwszym występem grupy od czasu ukazania się płyty, a obok nich na scenie pojawią się między innymi Stevie Wonder, Pharrell Williams oraz Nile Rodgers. Wspomogą ich muzycy: Chris Caswell, Nathan East, Omar Hakim oraz Paul Jackson Jr.

daft-punk-i-ceremonia-rozdania-nagrod-grammy

Daft Punk zostali nominowani w 5 kategoriach: album roku, najlepszy taneczny / elektroniczny album roku, nagranie roku oraz najlepszy duet pop / występ grupy za "Get Lucky", przez wielu uznany za numer 1 zeszłego roku.

Poprzedni występ Daft Punk na rozdaniu Grammy miał miejsce w 2008 roku, wraz z Kanye Westem w utworze "Stronger". A co przygotowano dla nas teraz? Producent wykonawczy ceremonii, Ken Ehrlich zdradził w wywiadzie dla Rolling Stone, że możemy się spodziewać występu, który uhonoruje muzyków i w pewien sposób odda różnorodność kategorii, w których zostali nominowani.

 

Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.